Posted by: Tiina | 31. dets. 2013

Häbematu laiskus

Kui ma siinseid kuupäevi vaatan, siis tundun ma iseendale oi-oi-kui-laisk. Tegelikult ma nii laisk nüüd ka ei ole, aga kahjuks ei paista see positiivsem pool kogu muu jama ja rapsimise tagant välja. Ma ei hakka seda vahepealset aega üksikasjalikult lahti kirjutamagi. Mõned asjad tahavad veel lõpetamist-klaarimist, aga see kõik jääb olude sunnil juba jaanuari esimesse poolde.

Niipalju aga küll, et vahepeal panin tööle tõelise kinda-sokivabriku, aga pilte toodangust ei ole, sest kõik on läinud kuhu iganes. Suurem osa sokke läks kaubaks jõululaatadel lasteaias ja koolis. Ja tõdema peab, et paika peab ütlelus, et jagajale jäävad näpud. Omad mehed on juba mõnda aega sokitud. Õnneks on ka kliima minu poolel ja seega … elame veel.

Viimasest tegemisest aga niipalju, et minu pisikene piiga teatas jõululaupäeval, et tema titabeebi ei saa õue minna, sest tal pole jopet. Ja mis siis ikka .. käärid käiku. Selline ta sai.

Titad õue!

Titad õue!

Titad õue! 2

Titad õue! 2

Lõige on kõpitsetud ühest saksa blogist leitu baasil, klimperklein. Ideid on mul seal veelgi ootamas. Nojah, mütsi nõuti ka. Ei käi ju väikesed lapsed palja peaga talvel õues.

Kombekas titabeebile

Kombekas titabeebile

Lisaks sai nukule tehtud ka kombe. Jah, lõige on algselt pärid ühest vanast Pere ja kodust, aga .. Ma tegin esimese hurraaga ühe kombe valmis, aga see osutus meie beebinukule hiiglama laiaks. Mis siis ikka, tegin uue lõike ise. Asi see siis asja kitsamaks “tekitada”. Ainult et ma ei õmmelnud sama lõike järgi kombet esimest korda. KAs eelmine kord oli adressaadiks olev nuku siis niipalju töntsakam? Või on meie titabeebi liiga sale?

Kleidike

Kleidike

Sama Pere ja kodu ajakirja lõikelehelt sai võetud ka beebinuku kleidi lõikepõhi. Igatahes olid ka beebinukul nüüd vahvad jõulud ja oi kui palju kinke. Piiga ise on rahul. Tundub, et ju siis tema titabeebi ka.

Kõige selle peale ei jäägi muud üle kui õhata, et .. oh neid tüdruklapsi! Nende mängud on nii teistmoodi kui poiste omad. Lisaks kõigele muule on meil kodus ka oma laululind. Mul pole poistest keegi nii lõõritanud nagu piiga. Vahel tahaks hääle nupust maha keerata. Ausõna.

Endale sain ka koolis lisaks kooliseelikule ilusa seeliku valmis. Pilti mul ei ole. Vähemalt veel mitte. Aga võib-olla tuleb mingi ajahetk ka see. Igatahes olen ma sigarahul. NAgu ka pisikese poisi viikaritega. Eksole, koolist ikka tarkust tuleb. Näis kuis edasi.

Parimat

 

Tiina


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Kategooriad