Posted by: Tiina | 6. apr. 2014

Koolitöö vol x: Kotiprojekt

Ma hetkel ei teagi, mitmes koolitöö vol see mul on, eks ma pärast täpsustan. Aga seekord ei ole teemaks mitte kehakatted, vaid .. poekott!

Meil anti ülesandeks kavandada poekottide kollektsioon, 6 kotti, millest 3 tuli ka teostada .. siiditrükitehnikas. Huvitav ülesanne, kuigi ma maadlesin oma kavanditega ikka omajagu pikalt. Ma kohe ei kujutanud ette, mida ja kuidas teha annab ja mismood see üldse käib. Nüüd siis juba veidi tean.

Kavandamise osas jäi jänni veidi ka seepärast, et ma pole suurem asi joonistaja. Aga idee, mis lõpuks pähe turgatas, tahtis ka veidi joonistamisoskust. Algsest netist ja ajakirjadest leitu “kopi-paste” ideest ma loobusin ja asusin oma asja tegema ning veidi juba tehtud kohendama isikupärasemaks. Selline ta siis sai. Siin on ainult kolm trükitud kotti. On ka kavandid, aga need tahavad veel viimistlemist, et neid näidata saaks. Kuigi nendega vast tuleks kollektsiooni idee paremini välja. Äkki mõni järgmine kord. Seniks aga kotid. Jah, trükkimisel läks mul nii mõnigi asi nihu. Värvi sai palju ja raakel oli käes liiga vildakil. Nii on kirjad kohati veidi “koledad”. Aga esimese korra kohta kõige hullem ka ei ole. Küll aga tekkis selle trükkimise käigus ideid, mida nüüd teostada tahaks. Ja see pole üldse nii ilmvõimatu, vaid kättevõtmise värk. Seega ma targu ei ütle, et ma enam siiditrükiga ei tegele.

Kotiprojekt

Kotiprojekt

Mina - tekst sai veidi palju värvi ja valgus veidi laiali, aga on vist ikka loetav. Vähemalt arusaadav.

Mina – tekst sai veidi palju värvi ja valgus veidi laiali, aga on vist ikka loetav. Vähemalt arusaadav.

Sina - oi kuidas ma seda poissi joonistasin. Aga asja sai!

Sina – oi kuidas ma seda poissi joonistasin. Aga asja sai!

Meie - kolmest parim. Ja suurim.

Meie – kolmest parim. Ja suurim.

Ja ma pole vist elus niipalju joonistama pidanud, kui viimastel kuudel. Teisipäevaks on veel vaja 7 moejoonist kollektsioonile.

Ma olen laste värvid ja akvarellipaberi ja ka värvilise paberi juba täitsa omastanud. Kooli jaoks. Eksole, vaesed lapsed 😀 Ja vaene mina – elu on kui üks kunsti- ja lõika-kleebi ring juba kuid. Aga põnev.


Responses

  1. Täitsa toredad ja asjatundmatu silm ei seleta küll mingeid “trükivigu” 🙂

  2. Minu silm ka vigu ei seleta. Tore idee. Just see, et Meie-kott on suurim, on lahe. Ja su elu tundub t6epoolest hetkel väga p6nev. Ajad kohe isu peale!


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Kategooriad