Posted by: Tiina | 19. dets. 2014

Kotivabriku liinitööline

Ma olen nii väsinud. Üritasin siin oma meespoolega koos telekat vaadata ja kududa, aga .. Tukk tuli peale ja vardad vajusid sülle. Vahepeal peab vist passi vaatama ja tõdema, et (eilane) öötöö pole mulle.

Täna oli koolis jõululaat. Pisemad poisid tahtsid ka osa võtta. No ja mida siis teha? Kuna mõnel varasemal aastal on mult konkreetselt sokke küsitud, siis tavaliselt olen heal eesmärgil müüki pannud oma sokitagavarasid. Sel aastal mul neid tagavarasid enam ei ole. Piparkoogitaina unustasin ka õigel ajal teha, nii jäi ka küpsetamine ära. Mida siis kiiresti teha, et asja saaks ja jõuaks … Ja nii ma siis mõtlesingi, et poekott võiks olla se parajalt käepärane ja taskukohane vidin jõululaadale. Ma alustasin hommikul ja päevaste vahepaladega (söögitegu ja kirjatöö) lõpetasin öösel, kui valmis oli 14 kotti. Niidiotsad lõikas ja mõned harvad traagelniidid harutas meespool. Sellised nad siis said. Ja müüdi ära ka kõik.

Poekotid

Poekotid

Ei midagi erilist, dekoratiivkangaste (puuvill, sekka pisut linast) jupid Abakhanist. Ma ikka haaran vahetevahel mõne ilusa tüki, etiti kui nood soodsalt saab. Kotid on täitsa tavalised, mahutavad ka ühtteist.

Nüüd tuleb järgmisi asju ja ideid seedida. Päkapikuabiline olla on küll väsitav, aga vahva. Ja veel .. Keskmik juba ütles, et ta tahab järgmine aasta veel rohkem kotte müüa. Peab kohe vabriku tööle vist panema. Või siis hoopis “tootearendusega” tegelema. Mõtlemiskoht.

Habe gestern einige Tragetaschen (insgesamt 14 Stück) für Weihnachtsmarkt in der Schule genäht. Markkus und Mattias wollten auch etwas verkaufen.


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Kategooriad