Posted by: Tiina | 17. veebr. 2015

Mõlgutus horoskoobist ja vasteldest … ei ole põnev jutt

Hernesupp ei ole veel valmis, küll aga on kuklitainas kerkimas. Ja mis seal salata, ka pahandus on tehtud. Suure õhinaga köögis askeldades viskasin (või pillasin) suure klaasist jahupurgi põrandale. Puruks muidugi. Elamine jahu täis ja meel kurb. Nii ilus purk oli … . Kui nüüd keegi ainult ütleks/lubaks, et need killud toovad õnne, siis ma nii kurb ei olekski. Juhtuvat ka parimates peredes .. Nii ütles teinepool kui ma talle oma muret kurtsin.
Kirjutamise mõte oli aga seekord pisut mujal ja mitte üldse vasteldel. Harva kui ma horoskoope loen, veel harvem kui ma kaen netis Õhtulehte. Täna aga …

Kaksikud

Kosmogramm paneb su fantaasiad pöörase kiirusega tööle. Samas vajad kedagi, kes julgustaks sind neid fantaasiaid tegelikkuseski järele proovima. Sinus võtab maad eksperimenteeriv ja uljas meeleolu.

No kus ometi see uljas meeleolu on. Fantaasia töötab juba pikemat aega, ajab üle ääre. Aga tulemust ei ole. Tegusid netu või siis vinduvad pooles vinnas.
Ja siis veel see paganama lamba-aasta. Silma jäi pealkiri, et lamba-aastal olevat hea abielluda ja lapsi teha. No lasteteod on meil tehtud, nüüd on koos kasvamise rõõm. Aga see abiellumise asi .. Ei, ei hakka ma uuesti abielluma. Aga ise me abiellusime ka lamba-aastal … Ja 24 aastat saab sel aastal täis. Mine sa tea.
Iseendale meeldetuletuseks ka siis see lamba-aasta kuke-lugu ka. Et siis etaks …

Kukk ei tohi lasta end meelitustest hullutada

Sünniaastad: 1921, 1933, 1945, 1957, 1969, 1981, 1993, 2005

Usin ja isepäine Kukk teab, et ta on andekas (!), ja oskab selle üle uhkust tunda. Probleemiga silmitsi seistes tema juba alla ei anna. Jätkad vastuste otsimist isegi siis, kui enamik inimesi alla annaks. Kui sa oma otsekohesust talitseda suudad, võid teisi inimesi aidata ja lausa maailma muuta. Kui aga igatsed ise oma ellu muutust, on 2015 selleks õige aasta. Mis peaasi: tee plaane tasa ja targu. Rabistamisest pole kasu.

Ehkki nii töös kui ka õpingutes võid tänavu otsekui Ameerika mägedel üles-alla kihutada, on õnn sinu poolel. Riskid tasuvad end tavaliselt ära (riskiks millegagi, aga millega?). Kukk peaks tänavu rääkimise asemel tegudele (!) keskenduma. Enesetõestuseks on sobiv iseäranis esimene poolaasta. Nii pälvid ka ülemuse (pole ülemust pole probleemi, kui just mitte TeistPoolt ülemuseks nimetada!) tähelepanu. Tähtis on talitseda temperamenti ja tõestada end hea meeskonnaliikmena.

Uute inimestega tutvumisel peaksid tänavu kasutama rohkem loogikat (!) ja vähem sarmi. Vallaline Kukk võib aasta esimeses pooles mitmeid potentsiaalseid partnereid kohata. Sind on lihtne sõnadega meelitada ning sinu stiilsus ja lai joon tõmbavad omakasupüüdlikke tegelasi ligi. Terita pilku ja näe roosast vahust läbi. Tõelise armastuse leiad sellega, kes suhtub maailma samamoodi kui sina. Suurema tõenäosusega kohtad seda õiget alles aasta teises pooles. Sul on kombeks olnud oma armsamatega ägedalt tülitseda, kuid tänavu tuleks konflikte vältida, sest need võivad hõlpsalt lahkuminekuni viia.

Erilisi tervisehädasid lamba-aasta sulle tooma ei peaks, kuid iseäranis esimesel poolaastal tuleks suurt rõhku panna toiduvalikule, sest vale toit võib mao ja soolestiku streikima panna. Oma vaimse tervise eest oskad niigi hoolitseda, kuid pea meeles, et sul tuleb tegelda ka füüsilise vormiga. Spordist on kasu ka siis, kui tuju kehv. Halva meeleolu peletab ka reisimine.

Aasta tõotab tulla majanduslikult stabiilne (!). Sissetulek peaks kasvama, õnn saadab sind eriti oktoobris ja novembris (sinna on ju veel nii palju aega!). Kuid sul on üks suur viga: sa kipud raha laristama. Nüüd on viimane aeg hakata sääste kõrvale panema. See aitab sul tulevikus mitut probleemi ennetada. Suuri summasid ei maksa sul välja laenata, sest tõenäoliselt ei saa sa seda raha iialgi tagasi.

Mitte et ma seda kõike kullana võtaks, aga pisut mõtlemisainet on ikka. Nii et, Mart!! Auu, pane tähele .. rei-si-mi-ne!!

Aga mis laristamisesse puutub, siis kõigepealt oleks vaja mida laristada, siis vahelduseks laristaks küll 🙂

 

Aga pisut vasteldest ka. Täna on minu ahistamise päev, kui ma Bertat vaatan. Naistetööd keelatud, eriti ketramine ja ringiliikumisega seotud tööd. Ketramine ei ole õnneks minu ala. Ja vast on pisut õmblemist ikka lubatud? Ka ilma lambakahjuta.

Ja veel. Kõrtsi võiks minna, aga kõrts mul kaugel. Külla .. Pole eriti kuskile minna, aga kui ka oleks, siis seegi … keelatud.

Juukseid peaks lõikama. Ja seitse korda kammima.

Ma lähen kaen parem, mis mu supipott pliidil teeb. Varsti läheb meil siin traditsiooniliseks “vastlavingumiseks”. Meil pisemad poisid ju hernesuppi ei söö. Sööks, kui see oleks ilma hernesteta 😀


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Kategooriad