Posted by: Tiina | 19. apr. 2015

Pühapäev

Mul pole hetkel kaunist pilti, et eilset päeva illustreerida, aga see oli vahva. Eks enamus naisi teab, kui teraapiline võib olla juuksuriskäik. Ja sellega se kõik algas. Vahel on väike “valgenduskuur” vajalik. Seda enam kui sa hommikul ise ühe blondianekdoodi tõttu uue anekdoodi aluseks saad. No las naeravad. Eks see eile õhtune piduskäik sai ka väga naeruse alguse. No tõepoolest .. Nii naljakat bussisõitu pole olnudki. Kaks piletit Ülle juurde! Ja seda naljakam, et piletiostja sõitis vist alles teist korda meite bussiga siit. Nalja rohkem kui rubla eest.

Igatahes tantsisin ma tallad tuliseks ja kleit ei saa ka kurta, et teda “jalutama” ei viida. Täna on nii lõtv olek. Ei, ma pole päeva päris maha ka maganud. Lihtsalt mõnus on olla. Eriti nüüd, peale pikka jalutuskäiku. Nüüd peaks veel miskit mõnusat takkapihta tegema. Kuduma? Paar salli ootavad äärepitsi. Sokke kuduma, sest on mõned tegelinskid, kes neid soovisid? Seeliku lõpetama? Või alustama ka midagi uut ja suurt. Ma päris endale kleidi kudumise peale pole mõelnud nagu Ivika, aga mõned mõtted on seoses uue sallimustriraamatu (Aasa sallid) ilmumisega seoses pähe tekkinud küll. Seal on nii palju ilusaid mustreid. See va sinilil meeldis mulle esimesest silmapilgust. Armastus esimesest … Nii ei näe ta ainult veel kuigi ilus välja ja eks ta ole selle varda ja lõngaga ka suurem kui peenemast. Aga mulle meeldib.

Kaks poolikut salli

Kaks poolikut salli

Sinilill

Sinilill. Värv pole just see, aga .. ka see praegune salli värv mulle jällegi väga meeldib.

Eks näis. Kui ma muidu ei salli pühapäevi, siis tänase vastu ei ole mul midagi. Võib-olla mängib siin rolli ka see, et uus nädal tõotab küll tihe tulla, aga ma olen plaaninud selle lõpetuseks reedeks pisikese kõrvalepõike Tartusse. Eks siis näis …

Isver, kui ma vaid saaks siia häält ka panna .. Mu mehed tegid praegu diivanilt hüppe üles. Räikkonen olevat tõusnud teiseks hetkel tänases F1 sõidus. Uskuge mind, ka mina tõusin ehmatusest toolilt taeva poole. No kus pröökasid!


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Kategooriad