Posted by: Tiina | 23. okt. 2015

Lumi tulgu!

Helbeid juba pudeneb … Hetkel küll ainult villaseid. Seekord siis kolmandad. Aga nagu kaks ei jää kolmandata, nii ei jää ka kolmas vast neljanda, viienda ja kuuendatagi. Või mine sa tea.

Ma seekord sain parema nipi, kuidas neid helbeid venitada ja kindale kinnitada. Kuigi jah, pusimist on ikka. Ma olen nii kehva heegeldaja ju, sellest ka need pusserdused ümber helveste ja nende vormi saamise. Aga inimene õpib, harjub ja areneb. Vast minagi.

Kindad

Kindad

 

Helbeke rohus

Helbeke rohus

 

Helbed

Helbed

Vat varudest kasutatud lõngakulu jääb mulle hetkel täpselt teadmata, koos pärlitega kaaluvad käpikud 90 grammi. No ega need pärlid ka palju ole. Seega pisukese haaval mu varud kahanevad, ma olen ju sel aastal juurde ostnud ainult veidi pitsilõngu. Lõng nagu varemaltki, valge Norra päritoli ja türkiis Dropsi Alpaka. Naisekäele, sellisele keskmisele.

Advertisements

Responses

  1. […] Esimesi selliseid kindaid tehes jäi see muster raamatust ette ja nii nad sündisid. Teine ja kolmas kordki ei olnud mahti otsida uut helvest. Ja nüüd sai need ka vanast inertsist tehtud. Samas neid […]


Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

Rubriigid