Posted by: Tiina | 30. dets. 2015

Enne lõppu .. mannavahuselt

Veel enne lõppu, kui otsad saavad kokku tõmmatud ja joon alla, üks sallike. Mannavaht ei ole kõige õigem iseloomustamaks tooni, aa teatud mahlaga saab umbes-täpselt ka miskit sellist vast kätte. Vähemalt mälu nii ütleb. Peab proovima.

Aga selline ta siis sai, üks soovitud sall. Värvitooni oli kirjelduse järgi keeruline leida, õnneks sattus Ivikal olema sellist roosat tooni lõng, mis teda ennast ei inspireerinud. Muidu ma otsiks vist siiani. Ei ole päris nii, et tahan pitssalli ja soovitud toon on kohe varnast võtta. Valgega jah, aa värvilistega ei ole nii lihtne. Sooviti pööratud piibelehte ja roosakat beežika alatooniga või beežikat roosa alatooniga või kahvatut vanaroosat .. igatahes mitte a la fuksiat või Barbiet või ….. Selline ta sai. Jällegi, värvitoon pildil ja päris elus ei ole päris identsed. Pildil tuleb toon roosam kui ta tegelikult on. Samuti erines lõnga toon keras pisut lõplikust värvitoonist. Aga peaasi, et soovijale meeldis. Ca 60 x 190 mõõtudelt ja ca 70 grammi. Lõngaks Saara Hea sallilõng. Nunnu. Seegi piibeleht läheb kindlasti kordamisele. Kuulub nüüd ka mu lemmikmustrite hulka.

Mannavaht

Mannavaht

sall

Piibelehed

Piibelehed

salliserv

sallist

 

roosa piibeleht

sall kaks

Sellest, et salli kudumine langes ka mu kudufiasko nädalasse, ma pikalt ei kirjuta. No oli nädal, mil ma oleks pidanud pitsid ja vardad ja lõngad sinnapaika jätma ja midagi muud tegema. No ei ole normaalne, kui kudumine käib stiilis “kood mustrikorra ja harutad poolteist” 😀 Urr ma ütlen. Kui ikka hakkab viltu vedama, siis tuleks teha paus. Aga või siis inimene alati nii arukas on.

Ja noh, kõige naljakam asja juures on see, et räägib Ivika, kuidas temal jäi pööratud piibelehega kord sisse vigane mustrikord. See suunamuutuse koht läks nihu. Ma siis jube hoolikalt püüan jälgida ja puha ja … pagan, mustrikord hiljem ikkagi suund  muutmata. Egas midagi .. harutamine tegevat ka meistriks. Urr, ma ütlen.


Responses

  1. Oh kui kaunis! Nii ilus toon sallina 😊
    Ja nii lõbus oli lugeda, et ka Sul, kuduprofil tekkis sama viga 😛
    Head aasta lõppu!


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Kategooriad