Posted by: Tiina | 2. jaan. 2016

Algus

Rabamänd

Tuli tali, aga lumi ja külm lasid end oodata. Kui aga külmakraadid paukuma hakkasid ja lisaks Signe veel kauneid pilte FB-sse üles pani oma rabakäigust, lõi minu peas ka tuluke põlema, et miks ka mitte …. Läks pisut aega ja veenmist, et omad Pisikesed Nutikad oma seadmetest veidiks eemale ja mugav TeinePool tugitoolist välja sikutada ja nii ta siis sündiski – meie aasta alguse käik Kakerdaja rappa. Korraks oli juba enne autosse istumist meel must ja mõte peas, et asja sest käigust ei saa. Pagan, kui ikka üks tattnokast teismeline hakkab ajama, et tema tuleb õhukestes dressides ja teine ei taha seda teist ja kolmandat selga stiilis .. ega ometi soojemaid riideid selga ajama pea. Et nende pükstega ja nonde saabastega ei tule jne. Tundus nii, et -15 kraadi ja Kakerdaja raba on seekord “parim” koht bikiinivooruks. Aga mingi ime läbi me mindud saime ja täitsa riides isegi ning isegi kui mu pähe lisandus selle kauplemisega halle karvu, siis need olid seda väärt. Talv on ilus. Raba on ilus. Ja ka kui käik ei ole kuigi pikk ja terve rada jääb läbimata, siis on ühine väljasõit ikkagi mõnus. Eriti veel kui enne tagasisõitu ootab sind autos soe tee ja võileivad. Ma elan selle igakordse teismelistega võitluse ka üle, nii pikemas perspektiivis vaadatuna. Teada ju, et ajutine nähtus.

Kakerdajad

Kakerdajad

Aga jah, lahe oli. Ja kui palju rahvast! Parkla 12 autole .. nii seisab netilehel. Me pidime küll parklast kaugemale jääma ja me ei olnud ainsad. Laudtee oli nende masside jaoks ilmselgelt liiga kitsas. Õnneks selle külmaga ei olnud see ka probleem. Rabajärvel oli nii uisutajaid kui niisama unelejaid. Pidevalt sooviti head uut aastat! Ühesõnaga .. mõnus! Martin Erikuga sai kokku lepitud, et kevadel jälle. Või suvel. Siis pikemalt.

Rabajärvel

Rabajärvel

issi liug

Kakerdajate jooksurada

Mürakaru_2

Piiga Punaposk

Päike

uisutajad

Ja mis seal salata, need Nutikad, kel muidu justkui ainult sõrmed liiguvad, paistsid seda rabas liulemist ja jooksmist nautivat. Praegu kisub neid kodus ka õue ja järvele. Teadagi, poisid. Oleks lund enam, siis oleks nende õue saamine vast veelgi lihtsam. Ma tahtsin ka Meeskonna pildile püüda, aa läks pisut teisiti. Seekord siis sedamoodi.

Kakerdaja Marta Liisa

Kakerdaja Marta Liisa

Meeskond ja Marta Liisa

Meeskond ja Marta Liisa

Mamma ikka ka korraks pildile

Mamma ikka ka korraks pildile

kakerdaja_1

kakerdaja_2

Kakerdajate jooksurada

lumi

raba

rabas

rabas_2 rabas_3

rajal

Ja noh, meiega juhtub. Enne tagasisõitu .. No jäägi metsa. Oli see liigne külm või tõsiasi, et asjad ikka väsivad, aa auto võti tõrkus. Nagu öeldud .. meiega juhtub 🙂


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Kategooriad