Posted by: Tiina | 11. veebr. 2016

Suur

Hmm, karvane pusa

Hmm, karvane pusa

Niih, valmis ta sai ja ära läks. Tegelikult valmis oli asi juba kaua, ootas venitamist, kuna olud on nagu ta on ja asi ise sai suur. Soovitult suur.

Sall

Sall

Sall oleks vist veel veninud, aga hetkel on nii ca 80 x 200 cm ja 155 grammi lõngakulu. Lõng Rowani Kid Silk Haze … No halb valik nupulise jaoks minu arvates, aga see polnud minu valik. Mina eelistaksin ikkagi siledat, tavalist villast lõnga. Aga maitsed ongi erinevad, selle üle kakeldakse 😀

Pehmus

Pehmus

Pakitud

Pakitud

Värvitoon jääb taaskord minu pildistamisoskuste varju, aga see on selline .. pärl.

Vähemalt üks vana võlg sai eest ära.

Kui ma nüüd Mardi saaks ka korraks õue fotosessioonile vedada ja ilma meiega kaasa mängima, siis saaks äkki Mardi uuest mantlist ka mõne pildi üles panna. Päris OK sai. Ja pintsak on töös. Näis mis tollest saab. Nööbid on juba ette teada, küll kanga järgi ostetud, ent ikkagi on mul millegipärast tunne, et see on taas see asi, mis õmmeldakse nööpide külge, mitte vastupidi. Mul on vist mingi nööbifetiš – igatakes Veerennist Texlinist ma kaua eemal olla ei suuda. Ideid on palju, ajavad üle ääre. Ja oi kui palju ilusaid nööpe on ilmas, mille külge võiks miskit keevitada ….

Ein Schal aus Mohairgarn, eine Bestellung. Maße: 83 x 203 cm – ziemlich groß, war auch so gewollt. Insgesamt 155 Mohairgarn Rowan Kid Silk Haze. Muster aus dem Buch Haapsalu sall, Sofia kiri. Nur das nächste Mal sage ich nein, wenn man wieder diese Schalnupps aus Mohairgarn haben will. Aus dünner Wollgarn gefallen die mir viel mehr.

Als nächstes möchte ich eine Schularbeit zeigen, den Mantel für meinen Liebling, nur das Wetter scheint damit nicht einverstanden zu sein. Es regnet ja ständig, obwohl Februar der kälteste Monat sein sollte. 


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Kategooriad