Posted by: Tiina | 17. aug. 2016

25

Ja ongi nii .. hõbedane tähtpäev on käes. Päevi on olnud selles elus nii- ja naasuguseid, nagu ikka eludes. Ja ikka veel arvan ma, et pole parimat asja minu elus kui Mart. Ja meie Meeskond ja Printsess.

Me tähistasime tänast päeva omal moel. Vaatamata eilsele vihmale ja mõningale masendusele õnnestus meil kavandatud perepildistamine mere ääres Annelaga teoks teha. Tulemusi näeb .. kunagi hiljem. Hetkeks on tort ka pea et lõpukorral ja meel hea. Eksole, tõsised “tordiusklikud”. Eks ole sel vist ka alateadlik põhjus .. pulmas oli pool torti enne söödud kui noorpaar sellele pilku heita jõudis. Mis parata, Mardi tegus vanaema vaatas peol, et lapsed kaesid toonast lihtsat marjadega torti “näljase näoga” ja nii pakkus ta seda neile tükihaaval. Noorpaarile jäi mälestus pooliku tordiga pildi näol. Aga polegi oluline. Me oleme nüüdseks neid torte söönud küll ja rohkem. Ja neid tuleb vast veelgi.

aastapäevatort 25

Tort on taas Koogimaa Liisi looming. Selline magusalt kommine. Ja väga maitsev.

Aitäh Sulle, Mart. Et sa olid ja oled praegu ja küllap ka edaspidi.

kaks patsi

Ja lihtsalt selleks, et pilte oleks rohkem, ka üks kodutehtud pildike meie kahest klassikalisest patsist – Marta Liisa. Üks imetegu selle 25 aasta jooksul. Täitsa nagu Bullerby pliks. No seostub selle raamatuga.


Responses

  1. Palju õnne!


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Kategooriad