Posted by: Tiina | 25. dets. 2016

Enne jõulu asjad

Et pisiasjad taaskord kahe silma vahele ei jääks, siis mõned valminud T-särgid. Neid on lihtne teha ja nüüd on neid trikookangaid ka nii palju ilusaid, et ei tea kohe millest ja mida. Paljusus paneb rahakoti ohkama, ent samas ka sõrmed sügelema. Samas on mu poisid kahjuks nende pildiga kangaste jaoks enamalt jaolt liiga suured ja omas väljakujunenud kujutelmas oma hilpudest piisavalt kinni. Seega kui tahta teha, tuleb enne pidada läbirääkimisi ja hoolikalt valida. Ja sedagi noorima puhul. Nii saigi ostetud ühte vormelitega kangast. Ta fännab vormelit ja see ei olnud liiga titekas ka. Ühevärvilisega kombineerides sai minu arust täitsa hea asjake. seda enam, et poiss on hästi õbluke ja suurem osa poesärkidest on jube laiad. Seljas ripuks nagu riidepuul.

mg-vormelid_2

Vormelitega

Tegelikult tegin ma teise sarnase veel, selle vahega et teine oli mitu numbrit väiksem ja varrukad olid ka mustrilisest kangast. See läks nii kähku kingikotti, et ma ei jõudnud aparaati haaratagi. Õieti ma pakkisin ära ja siis taipasin, milline etapp vahele jäi. Mul oli tol hommikul siin 6 särki korraga käes – järgemööda tulid kattemasina alt. Sellepärast siis niiviisi.

Kaks särki 6 olid minu enda omad ja neist pole pilte. Kaks aga olid kaasale.

Üks oli sellest lahedast jääkuubikukangast. Kui ma seda nägin, siis see meeldis mulle nii hullupööra. Ei, ärge arvake, et ma nüüd oma meeldimise kohe mehele selga uhasin. Ma ikka küsisin ka ja sain nõusoleku. Selline ta siis saigi. Itsitasin omaette täna pilte tehes, et keegigi meist saab veidi jahedama tunde kätte selle jaanipäevase jõuluga. Sinine T-särk sai ka siin mõni päev tagasi oma viimased pisted. See seisis kaua kaeluse sooniku taga. Ükski sinine soonik ei passinud kõrvale. Kuniks ma musta peale tulin. Teine variant olnuks punane.

jaakuubikud

Jääkuubikud

sinine

Sinine, aga mitte esmaspäev

Ilusaid kangaid on mul siin ootel veelgi. Vahetult enne jõulu tuli RiiMe kangastest sõnum, et oravad on kohal. Kodus on ootel hundid ja pisut roosamannat piigale. Omad öökullid ja Marta rebased on ka juba välja lõigatud. Seega tegus aeg on käes ja ees. Seda enam, et ma tahan veel poistele boksereid proovida teha. Need kodutehtud pidid mugavamad olema. Kas nad määrivad emmele mett mokale või ongi, no mine sa võta kinni. Aga kui lõige on olemas ja kangajääke ka, siis miks mitte. Need ei võta ju palju. Kummi pealepanek on paras jamamine. Kõik kummid kattemasinale ei meeldi.

Ja veelkord – Häid pühi! Ka kui kuusealused pakid on kõik juba lahti pakitud! Mina sain pakist Haapsalu sallimustritega kalendri. Vahva! Ja ühe lubaduse andsin ka juba: sel aastal hakkab kingitustele mõeldes järgmisteks jõuludeks valmistumine nüüd ja praegu!! Aga lubadustest aasta viimasel või uue esimesel päeval juba pikemalt. Nagu see tavaks on.

kuuseke

Kuuseke

Ein paar T-Shirts für meine Männer – für den Größten und dem Kleinsten. Es gibt ja so schöne Jerseystoffe zu kaufen! Nur die Jungs sind zu groß geworden für diese schönen Stoffe mit Bilder. Man muß ein bißchen verhandeln bevor man etwas macht. Sonst sieht ja keiner die später an. Mit den kleinen Mädchen ist es ja etwas einfacher. Habe hier noch einiges auf dem Nähetisch liegen. So muß ich auch während der Feiertage fleißig sein und bleiben.


Responses

  1. On hea, et Sa ikka jätkuvalt nõnda tegus oled – no lugejal ju ka siis huvitavam .. ehkki vahel ka pisut kiivust hinges, aga ehk ongi heaks innustuseks!
    Sel korral köitis enim pilku too jääkuubiku-särk! Mitte vaid meesterahvale vaid ka naisterahvale sobiks see muster suurepäraselt! Kahju vaid, et ma nii kaugel elan, muidu vist tüütaksin Sind oma kiibitsemistega sootuks ära 🙂 ja nuruksin, et mullegi midagi valmistaksid!
    Igal juhul aga soovin Sulle ikka nõel näppu ja varras pihku jne ning kogu te perele parimad soovid nii veel selle aasta tegemistesse kui ka uude aastasse!

  2. Vau, retro ehted! Väga haruldane ja uhke värk. Sümpaatne kuusk!


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Kategooriad