Posted by: Tiina | 8. jaan. 2017

Rebastega

Kuna ma leidsin oma kadunud kangatükid ka üles, siis pisut rebastest.Ikka on nii, et kadunud asjad on kindlasti nähtaval seal, kust sa ei otsi. Kuigi võiks ju märgata.

Need viimase aja ilusa pildiga trikotaažkangad tekitavad vastupandamatu soovi lastele kogu aeg midagi teha. Kahjuks lapsed niipalju hilpe ei vaja ja egas rahakott ole ka põhjatu ja päris kõiki pilte ikka lubada omale ei saa. Küll aga olid need rebased minu jaoks nö armastus esimesest silmapilgust. Kui mina selle prindi enda jaoks avastasin, seda siinmail keegi müüa ei pakkunud. Küll aga pakuti üht kangajääki FB-s. Ja sealt ma siis sellel sabast haarasingi. Tükk polnud kuigi suur, aga piigale raglaaniks jagus. Kuna ainult kirjust kangast pluus oleks minu maitsele liiga kirev jäänud, siis võtsin tasakaalustamaks ühevärvilise appi. Ikkagi sai kena ja kirgas. Võib-olla kirkam ja silmatorkavamgi kui kirjuna jäänud oleks.

kalendritudruk-rebastega

Tähekese-kalendri tüdruk

Seda kangast võiks veelgi hankida, saaks suveks tuunika teha. Mulle see tõepoolest meeldib. Ja see kohe on rõõmus! Ja Marta Liisale meeldib ka. Hetkel on mul küll vaja hoopis oravad RiiMest ära tuua. Saaks veel miskit vahvat lapsele genereerida. Kuniks ta neid kandma nõus on. Ja suveks mõne kena lillelise kleidiks. Suurte poiste jaoks miskit leida on juba kunst. See vormelitega kangas läks peale poistest noorimale. No paar pisemat särki saab veel või siis mõnele suurele särgile mitte väga karjuva suurusega pildipaneeli. Hundid on mul ka ootel, aga sellegi suhtes sain kaubale pigem abikaasaga kui poistega.

kaks-tulitajat

Kaks leeki

 

Igatahes saab uuel aasta värskelt ja uute hilpudega lasteaeda minna. Meil oli ju kõigil lastel koolivaheaeg, ka lasteaialapsel. Nagu alati. Seelik küll veel pisut peab ootama, aga vast tuleb see ka kohe.

Ja ootel on ka ühtteist nagu pildilgi näha …

ootel

Trikookangad ootel

Ma olen omale ka teinud kohe üsna mitu trikotaažhilpu, aga neid pole kahjuks pildil. Ma pole suurem asi selfitaja ja päevasel ajal, kui saaks kobedamad pildid, pole kedagi mind ka pildile püüdmas. Seega tuleb oodata õiget hetke. Või siis võtan  riidepuu appi.


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Kategooriad