Posted by: Tiina | 23. märts 2017

Lõngad otsivad kodu vol 3

Taaskord mõned lõngad koduotsingul. Kui tasahilju kaste kraamida, siis ikka ja jälle tuleb midagi välja, millega enam ei oska midagi peale hakata või millega seoses oled oma idee juba teoks teinud ja varujal jääb jääke.

1. Alvita Silkid – 70% mohäär, 30% siid. Peenike mohäärlõng. 25 g = 200 m. 3 tokki (hele)beeži. A 3 eurot tokk. Kokku 9 eurot.

Alvita silkkid

2. Alvita Pukas – 82% mohäär, 18% polüester. 25 g = 130 m. 2 tokki valget (ei ole säravvalge, pigem naturaalne valge). Lõngatokil puudub silt, on kuhugi pudenenud. A 2 eurot tokk, kokku 4 eurot.

Alvita Pukas 2 tk

3. Emmebi Kiddy – 70% mohäär, 30% polüester, 25 g = 240 m. heleroheline, peenike mohäärlõng. 2 tokki, a 2 eurot tokk. Kokku 4 eurot.

emmebi kiddy heleroheline

4. Rowan Tapestry. Saadaval 5 tokki beeži-pruunikirjut (toon: Country) ja 10 tokki punaka-rohelisekirjut (tooni nimetus: Rustic; ühe toki otsast on mõned meetrid “proovitud”). 50 grammi = 120 m. Koostis: 70% meriinovilla, 30% soja. Vardasoovitus: nr 4. Käsipesu!

Toki hind 3,0 eurot. Beežikirjud: kokku 15 eurot. 

Rustic (10 tokki) kokku 30 eurot. – MÜÜDUD

Rowan Tapestry ristic

Rowan Tapestry beež

Olen ka ise sama lõnga kasutanud. Nt beebitekkideks ja salliks. Ajab karva pisut, aga beebitekiga meil sellegipoolest probleemi ei olnud. Lisan siia mõned pildid selle kohta, kuidas sama lõng erinevates värvitoonides on välja näinud.

5. Ejido 160 – Handpaintedyarn.com. Kaks vihti a 100 grammi viht, 100 g  = u 146 m. Ravelry järgi on vardasoovitus 5,5. 100% vill. Kaks vihti “kahetohukirjut”. Vihi hind 3,5 eurot, kaks vihti = 7 eurot.

Handpaintedyarn.com Ejido 160

6. Grignasco Flavia – 100% meriinovill. 50 grammmi = 200 m. Vardasoovitus 2,5-3. Kaks tokki. Toki hind 2 eurot, kokku 4 eurot. – MÜÜDUD

Grignasco flavia

Veel on lõngu saadaval ka jaanuaris ülespandud valikust, siin. Rohelisi ja peamiselt villaseid. Ning ka siin on veel paar lõnga kodu otsingul. Just nees kaks villast rohelist – Ohut pirkalankaa ja see Filcolana New Zeeland Lammeuld. Huvi korral võib julgelt ühendust võtta meiliaadressil kodulola@gmail.com.

Lõngad asuvad Harjumaal, Tallinnasse toimetamine ei ole probleem. Küll aga lisandub postiga saatmisel postikulu.

Advertisements

Responses

  1. […] järele, siis mul on siin veel mõned märtsis üles pandud järel. Kui on huvi – kiigake! Lõngad otsivad kodu vol 3, lõng otsivad kodu vol 4 ning lõngad otsivad kodu vol 2. Hinnad ei ole päris kivisse raiutud. […]


Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

Rubriigid