Posted by: Tiina | 23. apr. 2017

Punased sinililled

Eks meil kõigil ole lemmikuimad mustreid. Minul on üheks seliseks Aasa sallide raamatust sinilillekiri. No mulle kohe meeldivad need õied! Ja seepärast ma ei saanud neid ka tegemata jätta, kuigi värv oleks nagu vale pisut. Ja sellised nad said! sinililled kannikeste keskel

Lõng on juba tuttav – Twin. Kulu va 157 grammi. Mõõdud 165x 58 cm. Valge sama mustriga sall on mustrikorra võrra laiem, aga tollel on lõng ka peenem. Näis siis, mis välja tuleb.

Selle salliga lõhkusin ma aga vardaid. Õieti küll ühed lõhkus Marta. Ja ikka jäädavat. Toetas diivanil olevale kudumisele ja nii, et varda pooleks. No see 2,5 läheb ju praks puruks kui jõudu rohkem rakendada. Mina tõmbasin teistel varrastel jällegi tamiili tagant. Esimese purustuse järgselt jätkamaks võtsin teised vardad, aga need olid pisut lühemad ja siis oli selle 1000 äärepitsi silmuse “edasiajamiseks” vaja pisut tööd varrastel nihutada. Ju ma siis ühel pulgal tamiili tagant tõmbasin. selle sai aga hetkel tagasi panna. Pisut liimi vahele ja arvan, et peab edasi. Aga noh, ehmatasin ikka. Eile ostsin Karnaluksist 2,5-seid ringe juurde, seekord ühed Karbonzid ja ühed Addid, nii meetrised. Purunesid aga KnitPro omad. Tegelikult vajaks kodu varraste inventuuri ka. Tühje pakendeid on hulgim, aga kus vardad on? Ma mõnda poolikut tööd tean ka, et kus ja mis. Aga võimalik, et osad pakendid kuuluvad ka juba ammu katki läinud varrastele. Saakski sotti.

kasele kaela 2

kasel

lilleline

kallistavad

Kallistus

sallike laual

kannikesed 2

Minu lemmikud – kannikesed

kahed sinililled

Sinililled

Sinililled on ka peenras, aga pilt saab ilmetu, kuna päikese puudumisel ja külmaga nad eriti avaneda ei taha. Hommikul sadas akna taga korraks laia lund. Ja noh, lehtedega on ka hetkel pisut kehvasti.

Selline ta siis sai. Sall on mõeldud kingituseks meie 15-aastase lasteaiaralli lõpetuseks. Ilmas on imelisi inimesi, keda tahaks ju tänada.

 


Responses

  1. On tõesti ilus muster!

    • Nüüd tulid valged ka juurde ja ma juba mõtlen, et mis värvi järgmised. Lilla äkki?

  2. […] needsamad Aasa sinililled. Kolmas kord juba (varasemad siin ja siin) ja läheb veelgi kordamisele. Sinine ja punane on mõlemad kootud Twinist, aga sinine vardaga nr 3 […]


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Kategooriad