Posted by: Tiina | 9. juuli 2017

Vanatädi

Alati ei pea saama kohe vanaemaks. Vahel juhtub niipidi ka, et “vana” lisandub hoopis tädile. Sellega seoses paluti minult kahte asja. Ühe ma vist hoian veel endale (pildis), kuniks omanikule üle antud saab. Teine asjake, tegelikult küll koguni kolm pisiasja, peaks tal nüüd juba käes olema. Seepärast siis hetkel kiirvaade nondele.

Vanavanaema tahtis lapitekikest ja tekikotte. Ta küll soovis sellised vanamoodsaid pealt auguga tekikotte, aga kuna mul oli üks kangas käepärast ja sellest ei ole mõtet selle kangamustri iva tõttu nii väikese asja puhul keskele veel auku ka lõigata, siis otsisime teise lahenduse. See lahendus sai selline – nööpidega. Mul oma poistel oli ka kunagi midagi taolist, küll teisest kangast. Taolist just nööpide mõttes.

Aga tekike on tavaline .. puuvillased kangad. Küsiti sinist ja siis ma püüdsin leida noid, millel on kas mõni loomake või masinamüra. Ikkagi poisslaps. Nood justkui sünnivad mootorimüraga huultel. Ja noh, siis vahele veidi täppe ja õhupalle. Läks puuvillasele vatiinile. Ma alguses kartsin, et jääb liiga raske, aga hetkel nii hull ei tundunudki. Teisele poole sai üks täitsa särtsakates toonides sinisekirju puuvillane.

tekk.jpg

Tekk

teki kaks poolt

Teki kaks poolt

tekikotid

Peegelpildis tekikotid

Teel maalt linna jäi meie teele taaskord üks kaunis põld, kus kasvavad kõigele muule lisaks ka moonid. Marta mõjus seal paraja pardikesena, sest moonid olid kõik nii pikad-pikad. Ja kimbu rukkililli saime ka. Kes siis kellel korjas. Marta koju ja …

marta 9072017

lillede kinkimise keeruline kunst

Lillede kinkimise keeruline kunst …

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

Rubriigid