Posted by: Tiina | 31. okt. 2017

Soktoober 17 e Tiina Triibikud

Kui eelmine aasta oli mul siniste sokkide soktoober, siis seekord on põhitooniks … hall, millele lisandub siis värviträps. Päris halliks seega seda soktoobrit nimetada ei saa. Aga noh, sokikuu ikka. Mis sest, et sokid on minu nö “ajuvabad” kudumised st .. kui silmad on mujal ja mõtlemise võib kanna ees ja takka välja lülitada. Kuni varbaotsa kahanduseni. Selliste tavaliste triibikute puhul siis. Pitsi- või lehemustreid või siis värvitriibulisi mustreid ma päris pealevaatamata ja pimekudumisena ikka ei tee. Nii vinge ma ei ole.

taas kuhil

Aga said seekord sellised. Kolm paari ainult, sest kiired ajad on ja ega seda niisama aega polegi. Ja seetõttu ei ole ma palju ka ühistransporti kasutanud ja nimelt seal ning ka telku ees ma noid koon.

soktoober 1

Põhilõng on kõikidel juhtudel Teksrena (on vist leedukas). Värviträpsudest sinine on samuti Teksrena, aga 100% villane. Kollane on Patons Fairytale Dreamtime ja punane sootuks Dropsi Baby Merino. Kuigi see info vast väga oluline ei olegi. Igatahes on kõik kolm paari masinpestavad. Ja sedakorda ka veidi erinevat mõõtu.

Nende kolme paariga kokku on mul nüüd kodus üks selline pisike sokukuhil. Varuks juhuks, kui keegi peaks soovima. Teen ka nö mõõtu siia omadele ja kaugemale ja kingiks, aga kuna see on selline mugav kaasaskandmise asi, siis saab ka niisama teisi tehtud. Seega siin on, siit saab. Hetkel on kuidagi väga triibuline see asi. Peaks mõned pitsid ja lehed ka sisse kuduma järgmiseks.

sokihunnik

Püüdsin täna neid pildile saada, sest ilm oli ilus. Aga noh, oskamatu käes on palju päikest ka jälle paha variant. Paha siga, mitu viga. Muud polegi häda, aga kollane sai täitsa vale toon. See on selline .. ilus kuidagi. Kuigi ma pole üldse kollase fänn.

sokid sept.jpg

Siin on kollasetriibuliste algus. Siin on värvitoon asjalikum. Ja noh, kui juba õues pildistamiseks läks, siis soojade sokkide puhul tuli ka keset õue jäänud lumememmejäänuk ära kasutada. No seda ei olnud aluseks just kuigi palju ja ma ei saanud erilist väljanäitust korraldada. Aga noh, esimene ja hetkel ka viimane lumi sel aastal. Tuleks vaid juurde ja jääks kauemaks. Kõigi tilkuvmärgade õueriiete kiuste olid need vahvad päevad. Ja vahva memm. sokid lumel


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Kategooriad