Posted by: Tiina | 12. nov. 2017

Kassidega kangas

Kui see kangas tuli, siis oli soovijaid netis palju. Soovisin minagi. Nii armsad kiisud ju. Kevadel sai juba tehtud tuunika, aga ülejääk jäi ootele. Nüüd aga tekkis lapsel dressipükste järgi vajadus. Neid oli kapis, aga ta on kasvanud ja nimelt kehast nii pikkusesse kui ka laiusesse ning nii olid need senised püksid kõik äkitselt kuidagi madalad vööst. Nojah, mis teha nende laste ja kasvamisega. Kasvavad nagu jumal juhatab. Ei pane ju vitsasid peale. Ja siis ma tegingi. Kuna seda kärtsu roosat ühevärvilist hetkel varudes ei ole, siis võtsin enda dressipluusi jääkidest ploomilillat. Täitsa ok minu arust. Kahjuks ei olnud aga seda tumedamat soonikut hetkel järgi, pidin soonikuks säärte otsa halli panema, kuigi oleks eelistanud seal ka ploomilillat. Alati ei pea ju kohe poodi jooksma, kui olemasolev on täitsa ok valik.

dressipüksid 2

Lõige on Ottobre hetkel taas. Ma olen seda juba varemgi kasutanud ja kuna mõõtudelt klappis, siis ei hakanud uut leiutama. Täpset suurusnumbrit ja konkreetset ajakirjanumbrit isegi ei mäleta. Peaks järgi vaatama.

dressipükste tasku

 

dressipükste tasku 2

dressipüksid 3

 

Kui ma piigale pooleliolevaid pükse näitasin, siis sain lapselt pahandada. Tema ootas hoopis ühest rebastega kangast dressipükse. No eks ma pean need ka siis tegema. Seega on peagi ooodata siin taas rebaseid. Seniks aga lõikasin temalegi välja softshellid. Näis siis, mis neist saab.

Ma sain juba kord õmblemise lainele ja ma püüan end seal nüüd hoida. Muidu on taas nii, et kogu aeg kirjatöö ja kui tekib vaba päev või vahel isegi kaks, siis esimese hooga istud ja mõtled ja muned ning enne kui masinani jõuad on taas uus kirjatöö ees. Mitme töö vahel siiberdades kulub vahel aega enda ümberhäälestamiseks. Kudumisega on lihtsam. Ma koon kasvõi kõigest pool tunnikest päevas, bussis, aga koon iga jumala päev midagi ja kuskil. Õmblemisega on keerulisem, kuigi kui alustad, siis saavad asjad kiiremini valmis. Kuigi jah, kangahunnikud püsivad, kuigi valmis on veel ühtkomateist. Ma pean püüdma mõned asjad veel valmis saada, saaks ühe pilditeo. Muidu püüa siin päeva ja hetke. Või neid üksikuid päikeselisi hetki.


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Kategooriad