Posted by: Tiina | 4. dets. 2017

Kirjad Mihklist vol 2

Ma ennist jooksin sokipostituse juurest kööki, sest näljased olid riburada pidi koju jõudnud. Nii jäid ühed käpikud tol hetkel esitlemata. Aga las nemad siis saavad ka pisut eraldi tähelepanu.

kirjakaardiga Mihklist

Ammu pole kindaid kudunud. Või noh, selliseid musterdatuid. Kuigi kui üdini aus olla, siis paar paari tegelikult isegi on, aga mitte lõpetatud. Ootavad pöidlaid. Ma mõtlesin, et teeks kohe nondele ka siis pöidlad ära, aga kuna pildiilm oli täna olemas, siis sinnapaika see mõte jäi.

Kiri Mihklist

Nonde kinnaste juures on kolm asja, mis minule väga meeldivad. Esiteks armastan ma punast värvi. Ja siis on vahel väga head mustrid, mis ei vaja paberit mälu toetamaks. Ja mis meeldivad mulle. Ning peened vardad! Sokkide jaoks kasutan ma üldiselt nr 2 vardaid. Harva, kui lõng nõuab 2,5. Vanasti oli 2,5 see põhiline. Kindad .. no neilgi on nr 2 varrastega oma suhe juba. Aga mulle meeldivad vahelduseks need veel peenemad, seekord siis 1,5-sed.

mihkli 2

Mihkli

Mul sattus lisaks kodus olema ka neid HEA kindalõngu – helehall ja punane. Kuid kogustega lendasin ma seekord orki. Halli (12/2) oli 50 grammine tokk ja punast 25 grammi. Tundus, et tuleb välja, aga võta näpust (loe: pöidlast). Kui käelaba osa oli kootud, siis alles jõudis mulle kohale, et miskit jääb puudu. Ja nii läks .. mõlema pöidla otsast jäi puudu nii 5-6 ringi jagu punast. Mis seal´s ikka – mul on siin teise kindapaari küljes punane (10/2) tokk, sai sellest pisut näpatud. Toonis on ka vahe, aga kuna see sõrmeots on pisike, siis nagu eriti ei märkagi. No ei hakka kohe ostma ja siis taas ootama. Pealegi ei paistnud Saara e-poes hetkel sama tooni punast ka.

mihkli 3

Eks ma teinekord olen targem ja püüan ette mõelda ja arvestada pisut. Oleks ju saanud ju randmeosa ka pikemalt halli teha. Inimene õppivat kodu elu. Ju siis ikkagi inimene 😉

Aga miks pealkirjas vol 2? Sest ma olen sedasama mustrit samas värvikombinatsioonis juba korra kudunud. 6 aastat tagasi. Mälus oli küll, et punane kahasse valgega.

Mulle need HEA kindalõngad täitsa meeldivad.

Aga värvidest. Oli aeg, kus ma ei märganud roosat värvi. See oli enne Marta Liisa sündi. No kui sul on kodus kamp selliseid kaake, kelle puhul on porivärv kõige praktilisem, siis nagu ei tulnud roosa pähegi. Aga siis ühel päeval hakkasin ma roosat nägema. Nüüd mõni nädal tagasi käisin mina Texlinis niiti ostmas. Taaskord valisin omad värvid välja ja veel ütlesin, et kollaseid niite on mul kodus kõikse vähem, et polevat väga vaja. No ausalt, ma ei fänna kollast värvi. Varudes on hädapärane. Ja siis tuli Mardilaat ja mingi meelesegaduse käigus ostsin sealt nimelt kollaseid HEA kindalõngu 🙂 Ja siis avastasin veel takkapihta, et kollasekirju kangas on ka siiapoole teel kuskilt Euroopa avarustest … Ütle nüüd, et keegi kuskil ei suuna me värvieelistusi .. Ja roheline mulle enam ei meeldi. Mõne varemsoetatud lõnga erandiga. Oh aeg …


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Kategooriad