Posted by: Tiina | 4. dets. 2017

Novembrisokid

Kui viimasel ajal jääb mulje, et ma pigem õmblen, siis tegelikult mahub kudumist ikka päris igasse päeva. Õmblemisega päris nii hästi ei lähe. Aga jah, koon küll. Iga jumala päev miskit. Nüüd said koolisõidud läbi, seega rohkem diivaninurgas ja vähem bussis, aga ikkagi. Ja nii said novembrikuu jooksul valmis kolmed sokid. Ausam oleks küll öelda, et kahed, sest kaks paari kolmest on sellised … miniatuursed. Vähemalt omade poiste naelakastidega võrreldes. Aga sokk on hea ja aus kudumine, sest saab edukalt kaasas kanda ja ka pimesi kududa. Nojah, mustrit ei saaks päris silmad kinni lasta. Aga selleks mul ongi hetkel töös rohkem selliseid lihtsakoelisi triibikuid. Et aeg ei läheks raisku.

Novembrisokid

Küsiti beebile ja anti talla pikkus, aga ma oskasin ikka pisut pikemad teha. No juhtus. Omadele on hea – muudkui proovid, kas juba aitab, aga vat kaugemale nii ei saa. Seepärast saigi kaks paari. Ühed on tiba tillemad. Eks siis beebiemme ise vaata, kummad talle meeldivad või poisile paremini passivad. Lõngades on ka väike vahe.

This slideshow requires JavaScript.

Rohelise- ja valgetriibulised on Hjaertegarni Ciao Trunte, st vanad varud. Pehme ja mõnus. Ja piisavalt peenike. Sinine ja hall taaskord Teksrena. Nagu öeldud: eks Hugo-Berdi emme ise valib, milliseid tahab. Kuniks me trehvame võib veel mõni paar valmis saada. need lähevad ju nii kähku!beebisokid 2

Need suuremad on aga taas nö lattu kudumine. Mul on kapinurgas üks kott, kus ma neid hoiustan. Senine hunnik oli siin kuskil kuu aja eest pildil. Seal toimub tasahilju liikumisi, kui keegi sokipaari vajab. Siin on, siit saab 🙂 Nii tavaline meite majapidamises. Seda enam, et jõulud on ukse ees … Ahh et jälle need sokid? Prisma stiilis. Nojah, igale oma. On neidki kes sokkide üle rõõmustavad. Ja noid küsivad.

 


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Kategooriad