Posted by: Tiina | 6. dets. 2017

Ikka käpikuid!

No mida sa ikka lumega siis näitad!

Kiri Tartust kaardiga

Vat need on nüüd need kindad, mida ma alustasin juba eelmise aasta veebruaris. Mulle nii meeldis see punane värv. Ja see Tartu kiri oli ka teadlik valik. Aga siis jäid toppama. Kuidagi kitsuke tundus kätte proovides see esimene kinnas, aga selleks ajaks olin jõudnud juba teist ka alustada ja harutamine tundus halb valik. Lihtsam oli mõtlemist, mis noist saab, edasi lükata. Ja siis ma ikkagi proovisin sellele ja tollele kätte ja selgus, et käelaba osa oli ka liiga pikk. Kõigil proovijatest jäi sõrmede kohale tükk tühja maad. Mida ma küll mõtlesin, kui neid hooga pikaks kudusin?! Nii suur hoog ja tahtmine oli siis sees või? Kes seda enam mäletab. Aga igatahes sain ma eelmistest punasekirjudest, noist Mihkli kirjaga kinnastest innustust ja said nood tartukad ka nüüd ikkagi jupi maad lühemaks harutatud ja pöidladki valmis. Kuna pöida silmade arv ei oleks kuidagi mahutanud täisarvu mustrikordusi, siis minu kiiks nõudis teistsugust pöialt. Aga minu arust isegi täitsa armas ja okei.

Kiri tartust 2

kasega

kindad 1

kuusel 2

 

Igatahes sellised nad said. Mahuvad keskmisesse naisekätte. Minule ei ole hetkel küll kuskilt otsast kitsad. Nojah, nagu ikka on kudum nüüdseks ka läbi pestud. Vardad olid seekord 1,25 mm. Vat nende tillukeste varrastega saab alati mõni sõrmeots viga. Hetkel olen ma ka hädas, vasaku käe nimetissõrme ots on katki ja valus on kududa. Aga mul on seda ju vaja. Seega … laseme edasi pisut ettevaatlikumalt kuniks paraneb. Mul on nüüd jälle nende pisivarrastega maik man ja tahaks juba uusi käpikuid.

käes

Lõngad taaskord Saara Hea(d) kindalõngad – punane ja valge (10/2). Väga ilus punane!

Kuna täna on maas lund, siis tuli kohe pilti ka teha. Nojah, nüüdseks on päike ka, aga mis sellest. Uusi ei tee. Peaasi, et lumi on! Linnas oli öösel kinost tulles selline vesine hall lopp ja meil lausa talvetee! Nii ilus!

kaks kinnast

 


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Kategooriad