Posted by: Tiina | 31. dets. 2017

Vana lõpp …

Niih, ja ongi viimane päev käes. Ma jätan hetkel kurtmata, kui keeruline ja raske see aasta minu jaoks oli, sest eks ilusat oli ka. Niisiis piirdun seekord nende paari pisiasjaga, mida saab näidata.Kokkuvõtted ja poolikud asjad jäägu juba uude. Siis, kui aega on rohkem. Mis seal salata .. see viimane kisub ka kirieks. Vaja veel piparkoogid teha ja üks keeks on ahjus ja leib ootab ahju ja liha on ka kuskil .. ahjus ja …. Ühesõnaga toimekas lõpp. Ja u kell 4 peaks õues ka miskine külaelanike kokkutulek aset leidma. Vaat suvel näed inimesi sageli. talvel, eriti porisel ajal, mitte nii sageli.

Kuna kangad kuhjuvad ja aega napib, siis ei saaa lati kõik asjad valmis siis, kui tahaks. Nii jäi ka see kleidike jõuluajast puutumata ja valmis aasta viimaseks päevaks, ka kõige eilse kattemasina streigi kiuste. Kangas on Studio Livi valikust. Samas on kangas pisuke pettumus. Ei, muster ja põhitoon mulle üldiselt väga meeldivad, aga teatud sära, mis tellides paelus, on reaalis kangal olemata. Põhi on tuhm. Juhtub. Aga muidu mulle meeldib. Minu jaoks on ka veel kangast, ma tegelt endale ostsingi, aga läks kuidfagi nii, et Marta sai enne. Lõige pea sama nagu sel mõni aeg tagasi valminud mustal kleidil, ainult pisut suurem. Las olla hetkel pisut suur. Piiga kihutab hetkel tohutu kiiruga riietest välja, et hirm hakkab.

kleit õhtuks

kleit õhtuks 4

kleit õhtuks 3

kleit õhtuks 2

korralik koolilaps

Nagu korralik koolitüdruk

Retuusid on nagu ikka. Seekord rebastega. Kangas on vahva! Ma pean ainult piigale rebastega mütsi juurde uue salli tegema. Ta on salli sisse augud närinud. teadagi .. sall on üle lõua ja hammaste ligi … Poisid närisid ka riideit, seega see ei pane imestama, küll aga pahandab. NO jama küll, kui jope kaelus näritakse nii ära, et parandada pole enam ka midagi 😀

retuusid

Ja siis sai kogu selle uue ja ilusa trikotaaži taustal kaevatud üles need kunagi Abakhanist ostetud trikotaažkanga tükid, enamasti 100% puuvill. Seda siis selleks, et mõnest neist veel miskit teha ja ülejäänu läheb siis kas kaltsuks või äraviskamiseks.

Igatahes sündis sellest hunnikust pidžaama e meite laste titesõnaga “pitasaama”. Tegelikult on teised püksid ansamblisse mitte nii sobivast kangast veel, aga las nemad olla. Seda mustakirjut peaks ka veel kuskil olema, seega äkki teeme veel mõne uue öösärgi ka. Sest ega väga viga ju ole. Materjal on pisut õhuke, aga ööriieteks ikka passib. Ma sedakorda tegin kinnise ka ja panin trukke. Nende pisukestega ma pole just eriti kogenud, seega mõni läks aia taha ka. Kartsin juba, et lõhkusin kinnise ära, aga kuna need otsesõnu auku sisse ei tee, siis saime hakkaam viltu läinud truki ettevaatliku eemaldamisega.

pitasaama

pitasaama 2

pidzaama kinnis

Kinnis

Ja nüüd piparkookide kallale.

Täna on siis õuepeal majarahva aasta ärasaatmise üritus. Ajaloo huvides olgu mainitud, et esimese raksuga pakkus Keskmik, et ta tulen lühkarites. Minugi poolest! Ta ta lõi ikkagi põnnama kui ma mainisin, et seda kino tuletataks talle veel ka ta pulmapääval meelde 😉 Niisama, naljaviluks.


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Kategooriad