Posted by: Tiina | 7. jaan. 2018

Kleidiga

Kokkuvõtteid veel ei ole ja ei tea ka millal tuleb. Aasta algus on olnud selline … vinduv. Nagu on ja ei ole ka. Aga küll ta käivitub. Hetkel lapin ma veel vana lahtisi otsi. Kavõi neid, mille põhjustas lõpus kattemasina streik. Kui too poleks streikinud, siis oleks Martal aasta viimasel õhtul olnud valida mitme kleidi vahel. Aga läks nagu läks. Igatahes sain ma masinaga taas kokkuleppele ja paistab, et hetkel ta enam ei jonni. Mis seal detsembri lõpus nihu oli, ma aru ei saanudki. Ühel hetkel ta hakkas uuesti õmblema ja kõik. Sama trikki tegi ka mu vana hea sõber overlok. Aga ju tahtsid nemad ka puhkepäevi saada.

neiu kirjus kleidis

kleidiga 4

kleidiga 7

Aga selline ta siis sai, see dressikangast (õhem) kleit. Pikad varrukad, kuna meil ei ole kogu aeg kodus saun. Tegelikult oli see kleit laual juba novembris, siis aga ainult lillelise kangana ja lõikena. Kõigepealt oli vaja õige kangas kombineerimiseks leida. Mul oli alguses silma ees pisut teine värv kui hall, aga ma ei leidnud õiget tooni kangast kuskilt.  No päris õiget roosat ja türkiissinise tooni ei hakanud silma. Siis saigi selline. Pits oli ka päevakorras, halli kaare ülaosasse, aga neiu ise ka ei teadnud, kas tahta või mitte. Las ta siis olla. Taskud – minu vaieldamatud lemmikud seekord. Taskukott on paremalt poolt tavamasina ühe “ruudulise” pistereaga kinni lastud. Täitsa ilus jäi. Läheb kordamisele. Soonik on ka vahvalt triibuline.

Kangad: lilleline dressikangas Studio Liv, hall + triibuga soonik

taskus

kuusemunad karpi tagasi

varjud

tasku

Täna siis saatsime oma kuusekese ka ära. Selleks korraks sedamoodi. Ja ma püüdsin pilditeol ka selle sündmuse ära kasutada. Eile õhtul põletasime veel viimast korda kuusel küünlaid. Nüüd ma siis ootan järgmisi jõule …

küljelt

Siin kiiruga sai piiga ka ühe öösärgi. Tegelikult sai asi alguse sellest, et Black Carrot teeb jälle tühjendusmüüki ja mulle jäi sealt üks printsessidega kangas ette. Piiga tahtis küll öösärki sellest, aga hakkas samas jaurama, et tal on üks teine printsessidega kangas ka juba. No ei meenunud mulle, milline. Aga tuuseldades neid koduseid kuhjasid, leidsin selle 100% puuvillase (pärit Abakhani kaalukastist) tüki üles. Ega ta materjalilt midagi erilist ole, aga pilt passib piigale. Ma olen enne seda uudsete trikookangaste tulva neid kaalukasti omi ka ahnitsenud. Nüüd aga pole neil enam eriti minekut, mõne erandiga. Eks näis mis neist saab. Päris ära visata ka nagu ei raatsi. Nööbid on piiga valik. Liiga suured, aga ju need roosad + lilled … Nojah.

IMG_6657

IMG_6661

 


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Kategooriad