Posted by: Tiina | 31. jaan. 2018

Lapilised

Mõnest asjast jääb teinekord kangast järgi nii, et kohe päris tervet asja välja ei tule. Siis tuleb kaevata välja kangad, mis kõrvale passiks ja mõelda. Nii ka seekord.

päike silma 2.jpg

neiu pluusiga.jpg

Mulle need lumeleopardid väga meeldivad. Nendest meil kord juba oli üks pluusike. Igatahes jäid need ilusad sinised silmad mulle kangakuhjas taas ette ja pea hakkas tööle. Kuna see üks leopard oli nii kenasti ja tervikuna just sellisel väikesel tükil, siis saigi tema võetud aluseks. Lõikasin servad ilusaks ja hakkasin sätitama T-särgi esidetailile. Ja siis avastasin ekstra pluusiks ostetud heledama sinise ja siis veel tumedama sinise jäägid. ja siis oli halli ka nimelt nii palju, et tuli välja selg ja tükk ja riba. No väikeste tükkide jagu on veel, aga eks see kulu ka kuskile ära. Joonistasin siis veidi, tükid sdaid kuju ning enam ei olnudki muud, kui nad kokku lasta. Kuna heledamat sinist oli kõige rohkem, siis sellest said ka varrukad. Marta otsustas soonikute värvi. Valida oli tal heledama ja tumedama sinise ning halli vahel. Minu arust täitsa hea valik. Ma ise oleks vist automaatselt heledama sinise pannud.

Marta Liisa

Natuke segavad Martat need seespool olevad õmblused, aga ma arvan, et see on harjumise asi. Ma tahaks talle lillelistest ka midagi lapimist kokku teha. Kui ikka segavad, siis ei saa ju.

Igatahes selline ta sai – lumeleopardi lapisärk – LLLS 😀 (Piltidel paistab tagaplaanil minu “kullahunnik” -ehk enam kui poolteist kuupmeetrit kangalasu 🙂 Ärge pange seda segadust tähele.)

selles nurgas on päike leebem

päikeseta

pinnalaotus 2

kaks leopardisärki

Lumeleopardikangast on pisut veel, eks ma realiseerin selle ka vaikselt ära. Hetkel lõikasin välja veel ka beebipluusikese, sest selle detailid mahtusid ka kenasti kangatükkidele. Seljatüki tegin sellest samast Marta pluusi tumedamast sinisest. Soonikud ka. Selline ta sai. Kinniselt on hetkel veel puudu 2 trukki, aga tulevad needki. Kellel ma selle tegin? Ei teagi. No küll me omaniku-kandja ka leiame (suurus 74). Natuke katseeksemplar ta on – suuruse ja kinnise kohapealt, aga täitsa kobe kukkus välja.

beebipluus 74_2

Oi kus mulle meeldivad need selle lumeleopardi sinised silmad …

Kangad, nii lumeleopardid kui sinised ja hall on pärit Riimest.

 

 


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Kategooriad