Posted by: Tiina | 31. jaan. 2018

Päikest ja pükse

Pane või silt Pröömi püksivabrik üles! Igatahes olen ma ikka veel pükste lainel. Valmis on mõned ja mõned on pooleli, sest alati lihtsalt nendeni ei jõua. Kirja- ja kudutööd ka ootavad. Aga neid tuleb veel.

Tänane hunnik sai selline.

hunnik 31012018.jpg

4 paari

Marta sai kiiruga paar paari retuuse juurde. No neid ju ikka kulub. Sedakorda tegin sääred tunde järgi lühemaks. Käravad küll 🙂 See talviste rebastega on ikka nii ilus kangas! Too halli ja maasikatega on mingil ajahetkel Abakhanist ostetud. Kui ma muidu olen sealt ostnud 100% puuvillast trikotaaži, siis selles on küll elastaan ka täitsa olemas. Ennegi retuuse teinud, leidsin hetkel ühe jäägi, millest tuli veel paar välja.Ma püüan need vana aja kangad ka ära kasutada, kui vähegi ideid on. Mõned sellised, millest miskit tulemas on, on veel. Ülejäänud panen vist kotti kokku ja .. minema! Ei saa kõiki tükke lõputult hoida, et äkki kunagi …

talverebaste retuusid

IMG_6834

Tegime täna päikesepaistel pilte ka. Tegelikult ei ole tavalised retuusid isegi märkimist väärt. Kui masinad ei tõrgu, siis on need mite väga aeganõudev töö. Aga noh, et ma ise pärast mäletaks, et millal ja mida.

kahed

Tellitud dressipükstega oli natuke rohkem peamurdmist. Need ei tohiks olla täpselt ühesugused ja tuleb kombineerida erinevaid kangaid. Nii ma nende öökullidega siin madistasingi. IMG_6752Need, millel sääred on ise sorti, need on ühele Pipi-sorti piigale. Need said pildile juba eelmine kord. Nüüd tegin ka tema vanemale õele ja mõlema piiga väikevennale. Kuna öökullidega kangast oli kaks 50 cm tükki, siis tuli mõelda, kuidas läbi lõigata ja kuidas kombineerida. said siis sellised. Mulle meeldivad need pisipoisi püksid väga. Igatahes lõikasin ma samal viisil läbi ühed teised püksid ka. Ka suurus 98. Eks siis ole näha, kes neid kandma hakkab. Kes avaldab soovi nood endale saada. pisemad tagantTäitsa vahva kombo paistab tulevad. Ka kui mustiga kangas tundus algses pisut igavgi ja plass. Aga sellest täpsemalt siis, kui kummid ka küljes on. Ühed sellised püksid lõikasin välja ka Martale, hallist ja rebastega dressikangast. No vaja on dressipükse juurde, sest talvisel ajal ei ole see pesukuivatamine nii lihtne ühti. Eriti kui kuivatuskoht on õu.

Kaks pluusi said ka nö joone alla, aga nendest kohe eraldi. Kui ma õhtul ära ei unusta.


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Kategooriad