Posted by: Tiina | 14. märts 2018

Lumi läheb, siis saab sooja

Üks kiirtekk ühesõnaga.

Päris kaht aastat ei tulnudki tekil ooteaega täis. Kõigest poolteist. Umbes-täpselt. Aga siis läks äkki kiireks. Nii minu moodi.

Tegelikult on asi selles, et mul ei ole erilist tudustaffi varu. Linu, padjapüüre ja tekikotte on, aga tekke-patju ei ole just ülearu. Ja kuna homsest lisandub meie perre umbes nädalaks veel kaks saksa noorsandi, siis saigi üks oma poiste tekk valmis tehtud. Siis käib see „tekikabe“  meil siin vähe kabedamalt.

Aga nende lihtsate lastetekkidega on meil jah tants käinud laste sündimisest saati. Kahel vanemal poisil oli oma titelapitekk sünnist saati, selline pisike. Kolmas poiss titetekki ei saanud, sest tema sündimise ajal oli meil pisikesi tekke igat masti ja üsna mitu igat sorti ning polnud vajagi. Pealegi talle kingiti üks pehme tekike. Aga mingil ajahetkel need agara kasutamise peale ikkagi andsid otsad ja nii sai kolmas poiss juba üsna vara omale sellise tavalist mõõtu lapika. Ja pisut hiljem sai Marta taas ühe titeteki. Ja siis olid ühtäkki need varasemad titetekid õhtal ja oli vaja suuremaid. Suur poiss sai (see kohe selline nimega – kakofooniline koletekk) ja siis tuli Keskmiku oma nüüd ka järgi.

IMG_6904.JPG

IMG_6906.JPG

IMG_6912

Kah selline suhtkoht kakofooniline redel. Peaasi, et oleks sinine. Roosat ja lilli sooviti vähem. Eks mõni ilusam ja asjalikum tule siis, kui saavad suuremaks või siis juba piigad mängu tulevad. Seni on savi. Aga see siin on tavalistest puuvillastest lappidest. Värv oli lapse valik ja eks ma ikka küsisin kangaste puhul ka üle. Päris ise ma enam kokku pole lasknud lauda, sest nad teevad seda ikka nii veidralt .. passitavad värve. Aga noh, ju neile meeldib.

Trööpamise tekid meie peres. Magavad, aga ega nad tassivad noid kaasa ka maale või teinekord ka kuhugi peesitamiseks.

Nüüd ootab Marta oma suurt. Mis seal salata .. mul on neid pealmisi pooli mõned koos ja isegi vatiinid vahele sätitud. Aga vat teppimistöö lõpetamiseni ei ole jõudnud.


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Kategooriad