Posted by: Tiina | 15. märts 2018

Püksid, püksid, seelik, püksid, püksid …

Ei tea millal ma nüüd jälle kribama jõuan, töö ja vahetusõpilased võtavad oma. Seepärast kohe paar nüüdseks „vana“ asja.

Mul ikka käib see mingis ringmängu rütmis … püksid, püksid, seelik, püksid, püksid, kleit. Ja refräänina sekka ka mõni tekk või teab mis muu asjake. Nagu mingi laste ringmäng.

kahed püksid

 

autopüksid

Igatahes said siin juba eelmise kuu lõpus kuju kahed autodega püksid. Soov oli saada sellised enamvähem ühetoonilised, millel oleks natuke särtsu autode näol. Tegimegi nii. Sääre allosas on ringselt dressikangal kirju kangas – poisslapse lemmikutega – autodega. Kirju kanga ülemine serv on kinnitatud katteõmblusega. Ei jäänud see kahekordne osa väga paks, kuigi ma kartsin. Suhtkoht vaevata sai isegi soonik otsa, kuigi seal seal on nüüd ükskiht rohkem kangast ja eks ma pelgasin, et kui puhtalt mul see nüüd õnnestub. Igatahes rändavad need püksid hetkel kuskil Ameerikamaal ringi ühe pisikese poisslapse jalas. Täitsa ontlikud tunduvad. Autokangaste päritolu on nö tellija toodud. Ühevärviline Kangasahvrist. Soonikud…. ? Hmm, oli vist ka kangasahver. seal on neid vahvaid triibulisi.

Siis tuli üks seelik. Võiks öelda, et liiga labane äramärkimaks. Aga ma kohe pean .. mulle meeldivad täpid! Kohe väga! Ja nii sai piiga asenduseks jupakateks jäänud seelikutele uue ja pikema. Vast ka kaharama. Ma teen sinise ka vist samalaadse. Oli vist sinisetäpilisi kangaid ka. Ma loodan, et mu mälu ei peta. Hea kodune rõivas selga panna. Või siis suvine. Kangad on pärit Abakhanist (kaks ülemist satsi) ja siis alumine, pisut suurema täpiga kangas Studio Livi popliin. Pits on veel nõukaaegne, kadunud ämma varu.

seelik

poosetab

aknal

piiga

Ja siis taas mõned dressipüksid, mis otsivad kandjat. Kui kangatükk miskit suurt teha ei võimalda, siis pisikesed poisid vajavad ikka ja jälle dressipükse. Seega kindlasti on kuskil keegi ….

Kangad on seekord Riimest ja Kangasahvrist. Kuna jääke on veel, siis tuleb veel miskit taolist. Lõbus tegemine.

helikopteriga püksid 92_98

helikopteriga püksid 92_98_tagant

laigulised püksid

laigulised püksid_2

Hetkel on nüüd kõik asjad ootele pandud, sest ma tegin poistele alla ruumi. Kaks noort majas ju juures. Ma väga loodan, et me suudame neile miskit põnevat pakkuda. Tänane kalaüritus jääl oli vahva. Tundus, et see oli uudne kogemus. Ega me ei püüdnud ja saanud, aga vahva oli ikkagi. Ma pole ise ka järvejääl kalastamas käinud varem. Huvitav oli.

20180315_170236


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Kategooriad