Posted by: Tiina | 23. apr. 2018

Erivärvilisi lilli

Täitsa hirmutav on vaadata, et ma oleks vahepeal nagu täitsa tegevusetult istunud. No ei ole ju. Küll aga pole saanud mahti neid paari hilpu, mis piiga juurde on saanud, pildile püüda. Ja kudumised ootavad ka omi vabasid hetki. Ja nii ma annangi taaskord lubaduse end parandada.

Seekordne eneseparandus tuleb paraadpildiga küll homme, vähemalt ma loodan nii, aga pisut piilumist võin pakkuda ka täna juba. Nimelt vedasin ma nõelte vahele salli – roosa-lillalt karva sinililledega. Pisut suur sai esmapilgul. Ma hindan venitamise aluse järgi ja kuidas tavaliselt asjad sellel käituvad. Ega tõde ju veel ei tea. Üritasin küll teha sellist tavalist, aga sai (vist) suurem. Nagu alati – tahtsime parimat, aga välja kukkus nagu alati. Tegelikest mõõtudest ja mustritest siis homme. Loodetavasti.

sinilillesall päikesepaistes

Sinililled on üks minu lemmikmustreid! Ma lihtsalt ei saa selle vastu miskit. Värv on küll pildil, kus kõrval on valge sall, õigem. See aknast otse pealepaistev päikelahjendas tooni nii ära. Oma süü on siin kindlasti ka venitamisel ja taustavärvil.

kahekesi

Igatahes on mul maisse paar salli juba kavandatud-tellitud. Koolilõpud lähenevad ja mõni lõpetaja ju meiegi peres. Nüüd peab ainult selle õige valge lõnga välja kaevama ja mustri osas kokkulepped saavutama.

Lubadusi on endale hea anda. Äkki lubaks ka, et pooleks maiks on kõik lahtised otsad sõlmitud? Siis oleks nagu põhjust ka käbedamalt tegutseda ja äkki ka raporteerida tehtust.


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Kategooriad