Posted by: Tiina | 10. mai 2018

Lumi lehtedel või lehed lumes?

Oli aeg, kus ma pelgasin nuppe pisut. Nüüd tundub ilma nuppudeta muster nagu natike naljakas kätte võtta. Samas on üks minu jaoks keerulisemaid poollehekiri (no ei saa pähe, kuigi mustrikord on pea et olematu). Samas on neidki mustreid, mis mulle nuppude puudumisest hoolimata üliväga meeldivad. Kasvõi mu kollase viljapeasalli muster.

Nende lehtedega oli aga selline lugu, et ma nägin kuskil netis pilti, et kellegi oli samalaadse mustriga sall ehk siis tavalisel lehemustril olid ka nupud.  Aga raamatuid lapates ükski muster ei tundud samalaadne. Nii ma siis püüdsin ise lehtedele räitsakaid poetada. Sai selline. Taaskord venimas hetkel, seega paraadpildid tulevad, kui leiab aega. Ilma üle ju hetkel nagu kurta ei saa.

sall venimas.JPG
Seekord kudusin kaua, kuna üks pisiasi võttis vahepeal pikaks ajaks tuju ära. Poolil ei saanud nagu arugi kui kuduma hakkasin, aga sallil on näha kui tahta vaadata. Ühes otsas on lõng pleekinud. Ma pakin lõngu küll hoolikalt, aga ju siis on jäänud kuskile ripakile. Eks pärast kuivamist ole näha. Minu oma sall, mind see ei sega. Aga ikkagi. Ja noh, mul oli vaja järgmise salli jaoks ka vardad kätte saada. Seegi hakkas takka sundima. Juuni keskpaigaks vaja paar salli valikusse teha. Kinkimaks. Egas midagi – varrastele valu!

Ma olen küll hetkel vastavalt vajadusele valget meriinosallikat juurde ostnud, aga ma ikkagi loodan kodustest varudest ka aasta lõpuks nii mõnegi salli veel teha. Sallikudumine suuri varusid just kiiresti ei vähenda, aga ikkagi. Midagi siiski.


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Kategooriad