Posted by: Tiina | 13. mai 2018

Kaskede lehteminemise aegu

sallike väike

Sain nüüd mahti ka see lehesall pildile püüda. Täitsa ilus ju. Ma ikka pean seda mustrit ka kordama. Ja üsna kohe. Kuna muster on hetkel nö käe sees, siis jääks nii mõnedki harutamised vast ära. Lõpus hakkas ju täitsa sujuma. Alguses kippusin ma kuduma lehte ja nuppe unustama.

sall käsipuul väik

piiga salliga väike

 

Lõngakulu 68 grammi, HEA haapsalu salli lõng. Vardad nr 2,5. Mõõdud 175 x 60 cm.  Äärepits on külge kootud.

kaselehtede tulek väike

kask pitsivahus väike

Nagu öeldud jäi muster mulle mingi pildi pealt silma. Õieti küll lehemuster, milles olid ka nupud. Päris seda nähtud mustrit ma raamatust ei leidnud, siis võtsin ühe lehekirja ja püüdsin kuskile nupud ka sisse kududa. sai selline. Mulle väga meeldib. Helbed lehtedel. Kui nüüd ainutl päriselt ka lund taas ei tuleks .. ma juba suvisel lainel. Vähemalt hetkekuumas. Ja sall sai ka täitsa ilus ju. Ka selle pleekimise veakese kiuste. Vähemalt on see nüüd minu sall ja ei saa kuskile kodunt ära rännata. Saaks nüüd punase kleidi ka selle juurde …

Nii hea nägu väike

Tegime ükspäev piigaga ka õues sallipilte. No on ikka tegelane. Kord teeb poose ja siis jälle nägusid.

sauna taga väike

Sauna takka

Mul on tegelikult tahtmine omale üks kampsun teha, suveks. Kuniks idee vormub, siis koon salli. Hoian nö vardaid soojas ja harjutan kätt. Mul on vanast ajast Rowani Luxury Cotton DK ootel, valget sinist ja roosat. Tahaks miskit suvist ja mõnusat. Lõng iseenesest seda ju on. Ainult et ma ei suuda neid triipudeks kokku mõelda. Tahaks siis mingi mustrijupi ka juba kuskile sisse kududa, mitte üksnes parempidist triibulist pinda. ja nii ma siin siis mõtlen.

Kampsunilõngad

Kampsunilõngad!?!


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Kategooriad