Posted by: Tiina | 14. juuni 2018

Valmis!

kasega 2

 

Suurte paraadideni on veel aega, seepärast kõigest mõni kenam pilt Sallist. Kingitus Õpetajale. Ma paraadpildid jätsin ju esimese hurraaga tegemata, no ei saa kõike korraga. Aga mõningased klõpsud seda ilu näitamaks siin nüüd saadud on.

sall nööril

IMG_7172

Ma ei ütle seda esimest korda, et mulle meeldib see muster kohe väga. Ka üks mustriarmastus esimesest silmapilgust. See pole ainus, aga ega neid üliväga lemmikuid ülemäära palju ka ole. Seesama piibeleht, sinililled …  Aga et end mitte kogu aeg korrata, oleks nüüd vist aeg ka mõni muu kiri varrastele panna. Või noh, saladuskatte all võin öelda, et 4 eri värvi salli on varrastel ja üks valge tahab ka kohe alata. Miks saladuskatte all? Ega mu terve mõistus ka seda väga kuulda taha, et kaksiku hing nii heitlik on ja peab mitut asja segiläbi tegema. Äkki ta sedakordset ausat ülestunnistust ei kuule 😀

piibelehemuster

Aga jah, selline ta sai. Salli on parasjagu. Seekord ei saanud üüratusuur. Laiust on u 66 cm ja pikkust 175 cm. Mustrikordi on varasemate sama mustriga sallidega võrreldes enam, 6 laiusesse. Varras oli ju peenem ja sellepärast. Et ikka ilusa suurusega sall saaks, mitte sallipoeg. Peenema varda võrra tundub ka tihedam. Igatahes .. mulle meeldib! Ma ostsin isegi veel ühed ringvardad samas suurusjärgus juurde. Saab korraga kaks peenikest kaunitari varrastele luua. Ma tahaks selle vardaga nüüd käpakirja ka taas poovida. Lihtsalt huvi pärast.

Ja see meriino, LõngaLangi meriino sallilõng on nii mõnus! Tegelikult ma selle lõnga pärast 2,25 varda haarasingi. Tundus kuidagi õige minu käe jaoks. Mul on värve veel, ühe laimirohelise lehesalli võiks ka ju järjekorda võtta … Ega jah, tegelikult oleks vaja inventuuri, saaks sotte veelgi selgemaks. Ja kindlasti kasvaks ka soov-kudumiste hulk. alati on inventuuri käigus tulnud välja midagi, mille olemasolust aimugi ei olnud ja millega kaasneb kohe ka idee.

sall laual

sall nööril 2

 

pehme ja valge

Juba pealevaadates tundub pehme ja hea 🙂


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Kategooriad