Posted by: Tiina | 20. juuni 2018

Äpardunud kleit ehk ära tee tööd, kui pea on väsinud ja silm tönts

Marta tahtis poiste lõpetamiseks uut kleiti. Valis ise kanga ja puha. Aga ma olin nii rumal, et hakkasin tööle uimase peaga vastu ööd. Ajal, mil ma tavaliselt ei tööta. Ma kohe päris tõsimeeli väldin poole öö ajal töötamist, sest kasvõi kudumise korral tekib liigagi sageli hiljem harutamist või on ununud mõni nupukeerd maha või siis kirjutan kirjatöös natuke naljakaid asju kokku. Vahel juhtub. Ühesõnaga: juhtub jamasid. Mulle sobib hommik ja päevane aeg igal juhul paremini. Ja nii juhtus tõsiasi, et ma lõikasin seelikuosa suunaga kangast tagurpidi välja. Päris uut seelikuosa teha polnud kangast, seega jäi nii. Ega kui ei tea, siis ei karju, sest üldmulje on lilleline. No lendavad liblikad allapoole ja roosid on kuival ajal longus. Elab üle.

keeeruga

kinomes

Kangas on Studio Livist. Lõige .. hmm, ma keevitasin mingi T-särgi otsa taas pisut laieneva seeliku. Seega väga tavaline asi. Oleks piiga nõustunud lihtalt seelikuriba krookimisega, oleks saanud lilled ja liblikad ikka õigetpidi keerata, aga nüüd oli asi juba laiaks lõigatud ja teha polnud suurt miskit.

Tänasel lõpetamise päeval me siis kenitlesime siin ja seal Loo peal ja koolimajas. Saime mõned vahvad klõpsud ka. Piigale vahel kohe meeldib nägusid teha.

Siin me oleme kahe lõpetamise vahel teel raamatukokku.

raamatukogu ees

raamatukogu ees 2

Ja siin ootame uut aktust.

minu lemmiktüdruk

aula ees

 

 


Responses

  1. No minu meelest just lahe, et roosid vaatavad kahele poole. Muster mõjubki malbemana. Vahel on nii, et kogemata sünnivad hoopis lahedamad asjad.


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Kategooriad