Posted by: Tiina | 9. aug. 2018

Öösinine sall

Vat selline päikeseline suvi on mõeldud tumedate sallide kudumiseks, mille jaoks jääb lambivalgest vajaka. Ühel varasemal suvel sain ma ühe teise tumesinisega ühelepoole. Seekord sai päikeselises mais haaratud järgmine tumesinine tokk. Aega küll kulus, sest egas töö pole ilmast kadunud ja minu puhul kipub päikesepaistega aina sirguma. Aga noh, mõned kudutunnid tuleb vahel ikka näpistada. Et ajud kärssama ei läeks. Ja et nautida õunapuude vilu.

provva salliga

Salliga

Muster on mingi piibelehekiri. Minu mustriallikaks oli hetkel raamatuke “Koome Haapsalu salli“. sealt ma mingit täpsustavat nime hetkel ei mäleta. See sai haataud, sest seda oli mugavam kasutada kui suurt raamatut ja juba valmispandud mustritest tol hetkel ükski ei inspireerinud. See peaks siis minu kujutlusis tähistama kesköises kuuvalges piibelehtede korjamist. Et ikka öö oleks.

pihlakas

salliga hängimas järve ääres

Pihlakates järve ääres

Sall ei ole seekord suur, pigem pisemat sorti – 156 x 58 cm. Mul ei olnudki plaanis taas saanitekki teha. Pigem selline kenasti kantav, et kandadeni ei ripu. Muster mulle väga meeldib.

Lõngaks sai seekord Midara Haapsalu salli lõng. Ostetud mingis tuhinas WW poekesest. Vardad 2,5. Ja seekord ikka Haapsalu sall – õmmeldud pitsiga. Ja imede ime – mu arvutused klappisid kohe esimesel korral! Ma pean kuskile risti tegema või küünla panema. Minu matemaatika kipub ikka lonkama vahetevahel.

eemale ära

leegib eemale

leegib eemale 2

Eemale ära ja varjude mängu keerleb .. No täiskuukumani on veel aega 😉

Sai selline. Pildid on seekord nö isikustatud. Tundus kenam, kuna kaameratagune (loe: telefoniga meespool) oli käepärast.

kasega ka

No kask peab ikka ka kuskil olema

Seekord siis sedamoodi.

varjud

Õhtupäike

 


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Kategooriad