Posted by: Tiina | 22. aug. 2018

Sinise teisipäeva vigade parandus

Olgugi, et eile oli teisipäev, oli see päev üks paras sinine esmaspäev. Nojah, töönädal algas ju ka alles eile, seega pisut nagu alguse nädalapäev siiski. Esmaspäeva kommetega.

Aga, aga .. Lähen mina hommikul linna ja mida ei tule on buss. Ootad ja ootad, aga mida pole, seda pole. Õnneks tuleb sellisel hommikusel ajal poole tunni pärast järgmine, aga ikkagi. Ja toogi ei tulnud täpselt, vaid venis nagu tigu. Õnn seegi, et mul raamat kotis on. Sai lugeda bussipeatuse “püstijala baaris”. No see Temptrans on Temptrans … mõned vanad logud on nüüdseks asendatud uute bussidega, aga see “tahan sõidan, tahan ei sõida” suhtumine on ikka vana. Ja pole mõtet üritada neid välja vabandada sellega, et ikka juhtub. Juhtub jah, aga sellise sagedusega nagu neil …

Siis oli üks pisuke segadus papritega. No nüüd ma juba tean, et see sai ka õhtuks korda. Siis aga ajas naerma lausa 🙂 No ei ole ju võimalik, et kõik kisub viltu.

vigade parandus

Aga see selleks. Õhtul üritasin ma üht haapsalu salli venima vedada. Enne ka pitsi külge õmmelda. Ma oleks pidanud siis pidurit tõmbama, kui ma esimesest korda ühe külje uuesti lahti tõmbama pidin. Ma olin sedakorda nii hoolikalt lugenud ja märkinud noid aasu ja sakke, et kohe kuidagi ei saa aru, kuidas ma selle pitsi naljakalt nihkesse ajada suutsin. No ei olnud pitsi külgeõmblemise päev. Ju oli mingi muu päev, a la need raamatusõprade ja kaisukarupäevad. Milline , vat ei teagi. Aga mitte sallipitsipäev. Pitsipäev alles tuleb. Kas nii ohmakaid sinna ka lastakse, seda näeb pühapäeval. Kas Mart on nõus sõitma või mitte oma susserdajaga.

venib

Nii ma siis tegingi nagu viks koolilaps kunagi hommikul kohe vigade paranduse. Ja paistab, et sai seekord klappima. Hetkel sall venib. Paraadpildid jäävad mõneks muuks päevaks. Aga vähemalt sai asja korda.

Ja nii ta ootabki nüüd oma korda – pööratud piibelehekiri, lõheroosa selline.


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Kategooriad