Posted by: Tiina | 5. dets. 2018

Suundumused

Kuidagi on läinud nii, et kudumine on kuskil käepärast, kotis, ning vardad klõbisevad alailma küll teleka ees küll koolitunnis, aga hetkel on valmimise teemas pigem õmblemine esiplaanil. Nii ei olegi mul hetkel näidata ühtki uut salli (kaks ootavad ärepitse ikka veel), küll aga mõned poolikud ja mitte enam poolikud pisiasjad. Marta kleiti ma juba esitlesin, kuigi pildid ei olnud just kõige õnnestunumad. Nüüd on aga töös kaks jakki ja valminud veel ka vest. No mantlite teema alles kogub hoogu.

Igatahes omandab punane jaki-pusle aina enam kehakatte kuju ja kui nüüd varrukaproovis miskit ootamatut ei selgu, saab vast joone peagi alla ka. Teisega läheb pisut veel aega. Eks alustatud sai ka hiljem. Aga saab valmis. Ja veel sel aastal. Neiud ootavad ju pidustusteks kehakatteid.

jakipaigutus

Punane jakk tekitas meil pisukese probleemi, sest esmapilgul tundus, et kangast napib. Aga natukene mängimist nii, et kõik detailid on välja lõigatud ja osaliselt eraldi paigutatud ning sai asjast asja küll. Milline ta proovis välja nägi jääb näitamata hetkel. Pildid on, aga ootame ikka terviku ka ära. Hetkel ainult tehnoloogiline joonis, mis sisaldab ka veel ebatäpsusi võrreldes oletatava lõpptulemusega.

jakk 2 valgelt

Jakile eelnes samale kliendile tehtud vest. Sellest seljas pilti ei ole, on enne üleandmist kodus tehtud klõps. Tegelikult ta üleandmisel kortsus ei olnud, aga nii kehval puul rippudes jäi pisut kipakas mulje.

Vest Gretele

Ega see õmblemine olegi nii keeruline. Kõikide sõlmede lahti joonistamine arvutis on kas just väga keeruline, aga tüütum kindlasti, kui kogemust ei ole vastava programmiga. Aga selline umbes peaks olema see vesti siseelu.

vesti labiloiked TP

Igatahes ma elan ja tegutsen. Ja teen nii dressipükse kui ka pisut suuremaid ja toekamaid asju. Peaks üldse oma ampluaad laiendama, muidu läheb ka Hunt Kriimsilmal minus elu üksluiseks.

 


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Kategooriad