Posted by: Tiina | 17. veebr. 2019

Triibulised

Ei ole minu esimesed. Aga seda ma ei tea, mitmendad.

kahed püksid.jpg

Sai ostetud millaski BlackCarrotist üks sebrakangas. Eks ikka omale piigale mõeldes. Ja nii nad tulid – retuusid neiule ja bokserid issile. Tegelikult oli mul plaan teha ühevärvilisega kombineerides issile hoopis T-särk, aga ta hakkas kuidagi põtkima selle mõtte vastu. Igasugu hundusid ja värke-särke kannab küll, aga need sebrad tekitasid mingi tõrke. No kui ei taha, siis ei tee. Ja siis sai niiviisi. See oli selline valmismõõdetud tõkk ostes, seega retuuside pikkusest jäi mingi u 35 cm riba ja sellest palju muud kõrguse poolest välja ei tulnud kui need trussikud. Kuna mu meespool kannab minu tehtuid heal meelel, siis ma neid siin tasahilju vorbin.

sebrad 17022019.jpg

Triibulised ehk sebra-retuusid

bokserid sebradega.jpg

Täitsa triibulised

Kuna kangast on veel veidi, siis kombineerides mingi T-särk sealt ikka tuleb ka.

See kangas paelus mind juba ainuüksi sellepärast, et mul on kodus ka üks pusle, mis koosnebki ainult sebra-triibulistest tükkidest. Kui kollast serva ei oleks, siis polekski muud kui sebrad ja pane kokku kuidas tahad.

Eksole, ei midagi erilist, aga väike märk ka sellesse nädalasse. Kuidas see oligi … igasse nädalasse vähemalt üks õmblustöö. Kollane mantel tuleb ka kohe, mõned pisiasjad on jäänud. Siis kohe punase mantliga edasi. Kuigi jah, vahepeal peaks selle poolelioleva trikotaažihunniku ära lahendama, ikka kohe põhjani st lauaplaadini. Muidu on kogu aeg midagi seemneks. Sinna alla käib tegelikult ka tänane töö. Ma tegelikult katsin veel teisigi asju, st kasutasin kattemasinat, aga päris valmis ei saanud muud kui need. Ilm oli ju nii ilus, et tuli teha õues üks lugemispaus ja otsida lillepeenrast õisi. Leidsin neidki.

raamatuga õues.jpg

“Sisalik pagasis”

Kevad tuleb, kus ta pääseb.

lumeroos 17022019

Lumeroos

 


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Kategooriad