Posted by: Tiina | 14. aug. 2019

Suvesärgid

Kiired ajad ja nii on taas siin vaikus. Mõned asjad on pooleli. Ja mõned asjad ootasid hetke, mis pildile saab. No ei olnud mahti. Kord polnud issit, kord sadas. Siis polnud meid. Ja nii see läks. Aga pühapäeval võtsime kätte ja teime ära. Küll ilma päikeseta, mis jätab putukad-mutukad värvituks. Aga ikkagi.

4 T-särki ja paar retuuse. No retuuse on tehtud rohkem, aga vaid need mustad olid pildi jaoks olulised. Kui ühevärviline alumine osa. Piiga kasvab ägedalt riietest välja ja nii ei saa muudmoodi, kui ikka peoga särke treida.

Said sellised.

pääsukesed 2

putukad 2

putukad 1

lepatriinud 2

aprikoos 2

aprikoos

lepatriinud 3

Martal oli poseerimisega probleem. Alguses ei saanud vedama ja siis ei saanud pidama. Ikkagi 4 korda riideid vahetada. Ja vihm kippus ka peale.

Kangad on kas Black Carrotist või siis pääsukesed Anult. Lepatriinud on kuskilt mujalt netist, aga ega ma täpselt ei mäletagi. Ma üritan enne ägedat juurdesoetamist eest ära õmmelda nii palju kui õnnestub. No aja poolest väga ei õnnestu. Aga ma püüan. Seda enam, et sügis tuleb ja septembris peaks juba nii mõnigi asi uus olema. Kui homne pidupääv saab läbi, siis trügime edasi …

Saha kabel on vahva koht. Polnudki ammu käinud.

saha kabel 2

 


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Kategooriad