Posted by: Tiina | 12. sept. 2019

Ei ole pesupäev, õmbluspäev hoopis

Tegelikult ei olnud täna ka õmbluspäev. Hoopis koristuspäev. Aga kuna nii mõnelgi päeval, mil nagu oleks aega paar klõpsu teha, kisub siis kui mina õue minema valmis olen vihmale, siis on need pildiklõpsud seni tegemata jäänud. No täna tundus ka selline vesine värk olema. Aga siis tuli päike välja ja olgugi, et tuul tuulas, tegin paar pesunööril pilti.

valmis hunnik

Kogu staff on ühte perre, emme tellitud. Kirjud kangad on pereema varutud ja pisut kooskõlastades soetan mina neile kõrvale ühtevärvilisi ja soonikuid. Soonikutega kasutasin hetkel ära ka jäänud tükke, kui välja tuli.

Kust otsast alustada, ei teagi.

õmbluspäev

Issi ja poja ühtekad. See autorajaga kupong oli vahva. Kuna seal oli kaks autorada, siis jäi nii, et issi oma tuleb kombineerituna ja poja oma ainult autoradadest. Kuigi jah, poisi lemmikud on punased autod ja see ainus punane jäi nüüd seljale. Kahjuks. Aga lõpptulemusena mulle meeldib.

ühtekad

poja särk tagant

Pükse ikka kulub lasteaias. Kuniks poiss pisi, teeme kokkuleppel emmega ülevalt soonikuga. Laps veel ei põtki, et titekad. Ja kuna mõni kirjum kangas üleni annab kuidagi pidžaama tunde, siis kombineerime siin ka. Ja noh, mõni kangas ongi väikese tükina siiamaile jõudnud. Ongi vaja midagi kindlasti juurde leida. Näiteks need hundud. Mütsil on ka seestpool halli lisatud, muidu ei anna kõrgust välja.

püksid ja müts

Ja siis öökleit. Meil on peres öösärgid, seal peres on öökleidid. Pidin teisele piigale ka tegema, aga selgus, et sama pildi, ent teise taustatooniga kangas on hoopis dressikangas. Kuidas see nii juhtus ei tea. Aga nii ta on. seega tuleb teisele öösärgile leida teine kangas. ja sellest beeži taustaga kangast nt dresskleit hoopis teha. Eks näis. Mul mõte töötab. Aga nüüd tuleb mõni päev vahet, sest meie pere poisid peavad sünnipäevi ja kasutavad selleks minu õmblemise tuba. Ma igaks juhuks korjasin masinad kokku ja ladustasin kangad nurka hunnikusse. Mine tea, äkki muidu õmblemishimulised pruudid kasutavad juhust 😀 Kuigi jah, vahva oleks kui poisi sünnast kujuneks hoopis õmbluspidu 😀 Las see jääda hetkel veel unenägudesse.

Veelkord: ei olnud pesupäev!

nööritäis


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Kategooriad