Posted by: Tiina | 3. mai 2020

Pitsivaht ja piibelehed

Enne kui ununeb, siis taas üks.

sall 1

Tegin nende õmmeldavate pitside vahele ka ühe külge kootud pitsi. Aga nagu arvata võib, siis taaskord piibelehtedega. Muster on pärit Haapsalu pitsikirjade kaardikomplektist nr 2 – vana piibelehe kiri. Ega jah, mai jõudis ju ka juba kätte. Kaua nende piibelehtedenigi enam aega on. Kuigi nende ja salli koos pildile püüdmist ma enam oodata ei mallanud.

Seekord sai jälle suureke. Venitades oli mingi 80 x 2 m, aga nõelte vahelt vabanedes tõmbab sall taas natuke tagasi. Aga pikkuses on ta mingi 1,90 m küll. Lõnga kulus veidi alla 100 g. Ja taaskord leidis kasutust see LõngaLangi juurest kord ostetud peenvillane sallilõng. Nüüd peaks selle varuga kõik olema, ainult mingid tutsakad on järgi.

sall 5

sall 3

Ega jah, kui kududa meeldib, siis tundub ikka ja jälle, et “üks pits veel”. Ja nii need sallid pikemaks venivad. Seekord vähemalt on laiust ka, ei ole soolikas. Ja ilus on, ausõna. Mul on omal juba väga mitu salli, aga kudukihk pole veel otsa saanud. Nii kolib see sall ka teiste juurde, kes ootavad ja otsivad omanikke. Küll see aeg tuleb. Kinki on ju ikka vahel vaja.

 

sall 2

Aga uue valge piibelehe peaks ikka kohe ka varrastele looma, et päris piibelehe ajaks oleks ka miskit pildile püüda. Kuigi hetkel kipub kuduaega taas natuke nappima. Ent julgel hundil rasvane rind. Ja kes teeb, see jõuab. Seega proovima peab!

20200430_215131


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Kategooriad