Posted by: Tiina | 23. sept. 2020

Septembriks uut

Jah, ma alustasin ka sel aastal septembriks miskit uut piigale. Aga jah, ma sain millegagi juba ammu valmis ja millegagi alles täna. Vat nii on lood.

Teksad.

Tegin ka selleks kooliaastaks, aga ma pole ise rahul. Kuigi ma eelmised tegin liiga kõrge värvliga ja tuletasin endale meelde, et ole seekord mõõdukam, siis see ei läinud õnneks. Nojah, jalas pole hullu, aga mulle minu tegemise teadmise pealt ei meeldi. Ma tean, et need kantakse talvega ära ja mingi hetk on uusi vaja, seepärast ma väga kaua põdeda ei kavatse. Läksid jalga ja loosi, ent rohkem kui tagataskuid ma ei näita. Igatahes on kangas parem kui nende eelmise aasta baleriinidega pükste kangas. Aga noh, maitse on suus, eks teeme veel. Ei tohi nii pikka vahet jätta, siis on vigu kergem parandada. Muidu läheb nii, et tahad parimat ja läheb nagu alati.

T-särgid

Ja nagu ikka on vaja uusi särke. Alustuseks mõned lühikeste varrukatega t-särgid. Noodid on neiu üks lemmik. Lubas selle kooripäevadel selga panna. Mulle endale meeldib see joonistatud naistega. Ei, ei ole joonistatud mees. Naised on 🙂 Mul oli omal ka selline mustaga kombineeritud, aga too sai ära kantud. Nüüd jäi näppu tolle jääk, millest andis piigale välja särgi esidetaili ja ühe varruka. Mulle meeldib. Ja roosa on … lihtsalt roosatäpiline.

Nägudemaa

Lõige on mingil ajahetkel ise tekitatud, sest ega mu neiu ei mahu täpselt ühtegi Ottobre ega Burda lõikesse. Pikkus ja ümbermõõdud on kuidagi … nihkega. Seepärast tuleb alati kasutada mõõdulinti. Ja see pisut pikem varrukas on minu kiiks. Mulle omale ka ei meeldi väga lühikesed varrukajupid.

Too tuunika on aga kunagi ammu alustatud. Hea, et veel selga läks. No ma kraamides leidsin. Millal välja lõigatud sai, ei mäleta. Marta tõdes, et ega see järgmine suvi enam selga lähe. No ega peagi. Andku minna ja kandku kodus. Tegelikult oli seal lõikel ette nähtud kuskile vöö kanti ka paelakanal, aga kuna mul roosat või kollast sellist õhemat dressipüksinööri ei olnud, siis jäi nii. Nagu särgik, aga tuunika. Käeaugukaarte ja kaelakaare kandid lasin seekord kattega maha. Vajadusel harutan (vist) käeaugud lahti ja süvendan. Siis kestab vast kauem. Sest rinnus on ruumi natuke.

Epudrilla

Oh neid pisikesi eputisi tüdrukuid …


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Kategooriad