Posted by: Tiina | 31. jaan. 2021

Väga aeglane kangajääkide vähendamise meetod

Kilplasi teavad kõik, onju. Igatahes avastasin ma, et olen ka vist kilplaste sugu. Igatahes olen ma valinud pisikeste kangajääkide vähendamiseks väga pikaldase meetodi – õmmelda nukuriideid. Jah, midagi valmib, aga vat need kangakastid ikka väga ei tühjene. Seal jagub veel mitmeks kapitäieks hilpudeks, kui vaid aega oleks. Aga eks ole seegi tegevus omaette zennnn. Ilusad värvilised pisiasjad, saavad ruttu valmis. Vahelduvad suuremate töödega. Neid on ikka ka, kuigi alati mitte näitamiseks.

Igatahes tegelesin jälle kord nukumänguteraapiaga. Selline mõnus ja rahulik viis veeta nädalavahetust. Ja valmis selline pisike kuhil asjakesi. Seekord paistab rõhk olevat igasugu pluusikestel. No mis teha, kui kirjust kangatükist ei jagu esitükikski. Pükstest rääkimata. Ja kleiti ei tule ammugi, kui juba pluusike vajab nuputamist. Siis kombineeridki erinevaid jääke. Kombineerid soonikute jääke. Ja nuputad kinniseid.

Hetkel on kõik ikkagi trikookangastest, aga ega mul on neid mittevenivaid tükke ka kastiga (kui mitte kastidega). Seega tegevust jagub. Ja seegi kord arvestasin beebinukkudega. No riided on samade lõigete järgi tehtud, aga eks tükkide suurus mängi rolli selles, et mõni ese tuleb pisut pisem õmblusvarude puudumise tõttu. Kui juba need dressid läksid ka lasteaianukkudele, keda ma näinudki ei ole, siis lähevad need vast ka. Ja mõni linnuke on seelikul nt pea alaspidi. No ei mänginud teisiti välja. Aga vast väikestel nukusõpradel pole sest hullu.

Said sellised. Mitu loomapildiga ja lillelist-triibulist pluusi, üks pidžaama, üks kleit, ühed püksid, üks seelik ja mütsike. Mulle küll meeldivad. Ega ma neid muidu ju ei teeks. Eelmiste dressidega läks ka vist täppi. Lapsteaiaõpetaja igatahes ütles, et lastel on vaja nüüd väga nukkudel riideid vahetada. Kui on mida vahetada, siis miks mitte.

Kleit ja pidžaama
Alukad
Loomapildiga särgid
Jalgupidi lumes

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Kategooriad