Posted by: Tiina | 8. okt. 2021

Bokserid

Minu teine Pool pole ammu omale alukaid ostmas käinud. Mis aastast siis iganes, aga need on kuidagi tekkinud kangajääkidest ja mitte niiväga jääkidest ja imbunud allkorruse õmblustoast üles Mardika pesusahtlisse. See protsess oli kuidagi sujuv. Aga nüüd ärkas meespool ühel heal päeval, et tal pole midagi jalga panna. Mis oli aukus, mis kulunud .. seis nutune. No ja mida siis üks armastav naispool teeb. Haarab käärid, eksole! Ei, ärge nüüd kohe arvake, et ma meest hakkima hakkasin. Hoopis kangast. Ja nii ma siin nüüd mõned päevad sebisin ümber kangaste ja kummi. Tegelt oleks võinud asi palju vähem aega võtta, aga mu masin läks seekordse püksikummiga tülli ja kulus ikka omajagu aega, et noid kaht omavahel lepitada. Ja mis peamine – selleks oli vaja päevavalgust! Või vähemalt selline tunne jäi. Nii ma siis kasutasingi eilset ja tänast päevavalget vaba päeva kattemasina meelitamiseks. Ja saime üheskoos hakkama!

Said selised.No ega siin väga tillukesi kangatükke nüüd ka ei ole, seega kangajääkide kuhil väga just ei vähenenud. Vast siis saaks seda vähendada, kui lõikakski iga detaili välja isemoodi kangast. Ma ei tea jällegi, kas mu meespool sellised klounitrussikud jalga paneks. Peaks proovima.

Aga nagu öeldud: suuremad ja väiksemad tükid ja sai selline valik. Need lepatriinud on nii vahvad 😉

Mulle meeldivad. Kangad iseenesest on pärit väga erinevatest allikatest, täpsema vastuse jään võlgu. Kumm, mis meile peavalu põhjustas, on Karnaluksist. Varemalt kasutasin üht valget kummi, aga too on ikkagi nati kõva ja karm. See tundub parem ja pehmem. Eks näis kuidas see nüüd pesus käituma hakkab.

Nüüd peab ikka mõned lillelised ka tegema. Põhjusmõtteline luba on olemas. Paluti ainult “mitte roosat lillelist”.


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Kategooriad