Posted by: Tiina | 24. okt. 2021

Bokserid 2

Juba vol 2, eksole. Nagu midagi targemat enam õmmelda ei oleks. On küll ja pooleli on ka suuremaid asju ka, aga nood lihtsalt said täna valmis ja ilusa ilma tõttu ka pildile.

Onju nii, et kui meespool on palja p-ga, siis ikka teed. No ei olnud päris paljas, aga mul jälle selliseid kangatükke, millest midagi tarka nagu enam ei tee. Ja beebi-lapsi meil ka peres pole, kellele miskit teha. Nukuriieteks on juba hunnik ootel, seega millest vägegi saab, tuleb teha midagi vajalikku. Ja nii nad tulevad. Nüüd on küll seda kummi veel ainult 2 paari jagu järgi, aga ma vähemalt tean järgmine kord, millist kummi juurde osta. see varasem valge, mida ma kasutasin, ei olnud pooltki nii mõnus.

Ma sai loa teha ka mõned lillelised püksid. Seega tuleb ühel heal päeval võtta varud ette ja läbi lapata, kus on selliseid tükke, millest saaks teha. Piigast peaks ju järgi olema midagi. Nagu varemgi öeldud, kokkuleppel ma ei tee boksereid veepiiskadega kangast ega ka nt oravatega kangast. Muidu kogu aeg tilk püksis või saab teks see lastesalt:

häbi, häbi, püksis käbi,

orav näris püksid läbi.


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Kategooriad