Posted by: Tiina | 25. dets. 2021

Kaks pluusi

Pluusid või peaks neid nimetama pigem särgiks? No trikotaažist T-särk on ju ikkagi särk. Nood ka trikotaažist, ainult et pikemate käistega.

Igatahes kaks sellist ma omale siin mõni nädal tagasi kokku vuristasin. Kiire tegemine ja ilusad kangad. Selline oleks lühike kokkuvõte.

Üks kangastest, see suurte mummudega a la lumepallid, saabus meie majapidamisse sel sügisel. Teine, mis kannab nimetust “gelato” ehk jäätis on varasemast ajast. Igatahes sobisid need mõlemad ümarad mustrivormid hetkel mini meeleoluga ja nii nad rõivatükkideks saidki. Mõnusad ja ilusad. Mulle meeldib.
Lõige on juba vana värk, varemgi Ottobrest kasutust leidnud. Ma ei hakanud midagi uut leiutama. Kui sobib, siis las nii ollagi. Eks teinekord mõtle uut välja.

Ja kui juba õmmelda ja jääke on, siis võib ju piigale ka miskit kokku keevitada. Igatahes oli tal kunagi üks selline tüdrukukestega tuunika. Kangast oli raasuke järgi. Vedas täpselt välja kehaosa ja lisades tumehalli, saime ka varrukad. Ja piiga ise end selliseks kangaks veel liiga suureks ka ei pea. Saagu siis kantud.

Ja nendega koos sain valmis ka ühe väikese poisi käpapatrulli dressipluusi. No veel mahub selga. Ja alles me siin mõõtsime. Mõni pisike poisslaps lihtsalt kasvab puhtalt pikkusesse, laiuses nagu ei lisandu miskit. Saa siis aru.

Korraks ma “turundasin” mõned vahepeal valminud nukuriided ära. Kuna aegajalt ikka midagi suuremat valmib, siis peab seda nukuriiete asja jätkama. Kangatükke ju tekib aina juurde kui endale ja tütrele õmmelda. Ära visata ma ju miskit ei raatsi.


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Kategooriad