Posted by: Tiina | 20. veebr. 2022

Kui neid sai 3

Sul on 1 dressikas ja sa kannad selle hea mitme aastaga ribadeks. Just ri-ba-deks. Ja siis teed uue, aga satud nii hoogu, et korraga saab neid 3. Pole paha. Kahjuks on aga nii, et hetkel on pildile püütud ainult 2. See esimene tahab üht pisikest vahetust ja kuniks see tehtud, peab ootama. Aga need teised kaks tulevad siis ettekandele.

Esmaettekanne jäi töönädalasse. Ma olen kolm nädalat järjepanu igal nädalavahetusel omale uue dressika teinud ja nii käinud 3 nädalat järjest kekutamas. Jama oli aga selles, et pilditegu eeldanuks päevavalget ja vat seda kippus kodus nappima. Nii siis tuligi oodata nädalavahetust.

Need kaks siis.

Kudujatega. Kangas on Tuuleluuast, lõige Ottobre. Täpse numbri jään taas välgu, sest ajakiri asub teises kohas ja mina esimeses. Aga oli üks mudel, mille varrukad olid osaliselt volditud. Ma voldid jätsin ära, võtsin lihtsalt kaks kangast ja kombineerisin. Mulle meeldib. Väga hea ja kerge tööl peale visata. Kampsuniga hakkas palav, aga see õhuke dressikangas on täitsa piisav.

Kass. Tegelikult nägin mina sellel paneelil kõigepealt raamatuid. Jah, just raamatuid. Ja kõik teised näevad suuresilmset kassi. Aga kokku annavad nad vahva koosluse. Kuna kupong on suure tüdruku jaoks kitsas, no ei tahtnud liibukat, siis tuli natuke mängida. JA miks ainult 1 lisakangas, kui kodus oli eelmisest dressikateost järgi ka veinipunast. Kuigi jah, varrukad tulid kahevärvilised ühe väikese väljalõikamisapsaka tõttu. Samas näitab elu, et vahel on vaja mõnd pisiviga, mis annab tulemusele pigem juurde. No ei kahjusta see veinipunane triip üldmuljet. Pigem elavdab. Ma ise vaikselt itsitan, et see dressikas on raamatulaos töötades nagu vormirõivas. Ikkagi raamatud. Selle dressika puhul on nüüd kõik kangad Riimetexist. Nii see paneel kui ka tumesinine kangas ja soonik. Ja ka veinipunased jäägid. Mul on eriilmelisi kuponge veel, eks ma teen veel mõne vahva dressika. On nii Martale kui ka mulle. Ja üks sai isegi pea et Gretele pähe määritud. No on 3 huntidega paneeli aj teeks siis juba korraga kõik 3 ära. Ja miks siis mitte Martini Gretele. Aga eks seda ole näha. Ka kiisukese lõige on Ottobre, ka mugandustega.

Hoog on sees ja nii võib must enne suve veel asja saada. Seda enam, et kangapoode on ka ikka väisatud. Ja kõik ei ole üldse trikotaaž. Eks siis ole näha, mis saab. Kui aega antakse.


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Kategooriad