Posted by: Tiina | 23. apr. 2022

Ruuduline ehk flirt teemal päevasärk

Miks ka mitte väike flirt kenasse kevadesse 😉

Tuli tahtmine teha üks särk mehele. Polegi ammu teinud. Ja siis oli poes kangas. Kangatükk on pärit Abakhani kaalukangastest. Ja nii ta juhtus. Ma ise võtan seda kui väikest proovitööd, enne kui ilusate linaste kallale asuda.

Uus särk

Konstruktsioon – oma. Vead – ka omad. Aga pole hullu, lõpptlemus on kantav. Mehel silmad säravad.

Et mis siis selle särgi juures erilist. Asi selles, et meespool ei lase poest osta lillelisest kangast rõivaid. ja mulle üks lilleline päevasärk niiväga meeldiks. No siis, olles koos poes, küsisin sellele ruudulisele kangale heakskiidu ja edasi lisasin siniseroosilisi detaile. Need on sisuliselt seespool ja ei segavat. Kuna ta kunagi ülemist nööpi nagunii kinni ei pane, siis kaelusest paistab lilli. Ei pidavat ka segama. Ja kui nüüd kohe ka ausalt üles tunnistada, siis üks viga ongi kraes. Kuna ta seda kinni nagunii ei nööbi, siis seegi ei sega. Teine viga on see, et küljel ei jookse särk ruutu. No siin andis mängumaa ette kangatüki suurus. Jäi natuke napiks. Nende kaalukanga tükkide värk. Oli ka suuremaid, aga mulle selle ruut ja värvid nii meeldisid. Jah, oleks võinud panustada lühikestesse varrukatesse, aga ma ausalt naudin neid varrukalõhikuid. Seega … Võib-olla järgmise järgi puhul. Ka tasku ei jookse täpselt ruutu, aga seegi ei segavat. Kasutasin üht sobivat tükikest ilma pikemalt mõtlemata. sai selline. Ja varrukalõhikutel ei jookse ka kangas ruutu.

Mis veel. Särk on töödeldud pisut kehasse. Varrukatega jõudsin ka ehmatuse üle elada – et liiga pikad. Nojah, eks natuke ongi. Aga eks mu meespool on ka veidralt pikkade kätega. tavaliselt on nii, et poes miski on mujalt paras, siis varrukad kipuvad nappima. Ja siis oligi esimene pilk asjale, et kust need pikad käes neisse varrukatesse võetakse. Aga polegi hullu. Nojah, ma sentimeetri ikka võtsin enne mansette veel maha ka. Aga sellega ongi nii, et ära lõigata ikka saab, aga katsu sa otsa panna, kui puudu jääb.

Meespool ütles, et täitsa mõnus seljas. Ausõna: armastusega õmmeldud.

Kangad

Ruuduline: Abakhani kaaluga särgikangas (tõenäoliselt sisaldab ka polüestrit); lilleline kangas: Kangast ja nööbist pärit jääk.

Nööbid: Texlin – neil on hea särginööpide valik.

Niidid: samuti Texlin.


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Kategooriad