Posted by: Tiina | 21. juuli 2022

Moonid, moonid …

Eelmisel suvel ostetud trikotaažipaneel tahtis kleidiks saada. No kaua sa seal kastis teiste iluduste seas ikka passid. Välja ei paista ja ilu ei näita.

Sai selline. Kleidi lõige on Start Sewing ajakirjast. Ei midagi erilist. Ma igaks juhuks proovisin lõike enne enne läbi ka. Just suuruse osas. Et kas ikka … Võtsin mingi kunagise Abakhani päritolu puuvillase trikookanga tüki ja tegin nö kleidi. Istus. Sellest saab nüüd öösärk. Aga õigest kangast soojade suveilmade kleit. Ilus paneel on. Ja ma olen neid veel 2 tükki ostnud. No eks siis teine ootab veel oma aega või oma inimest.

Kuna hetkeks on taas sooja suve, siis saab kleit vast ilma ja linna ka näha.

Kui ma õigesti mäletan, siis soetatud on kangas Koo ja loo poest Meriväljal. Ja nagu juba öeldud eelmisel suvel.

Mulle meeldib.

Start Sewing kleidilõikest. Ma võtsin kõige suurema suuruse, kuigi ma olen ise sentimeetritelt pisut lopsakamgi. Aga ma päris selist ainult randa ihul rippuvat kangatükki ei tahtnud ja liibumaks passis see suurus hästi. Igatahes ma tunnen end selles hästi. Muutsin kaelust avaramaks. Minu jaoks oli see lõike oma kuidagi ahistav. Aga see probleem on minu puhul nii tavaline.

Pildid tegi mees täna Maardu rannas. No pole just parim piltnik, aga ajab asja ära. Ega tänase ilmaga, kuigi oli juba õhtu, oli liival keeruline tühja kohta leida.


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Kategooriad