Posted by: Tiina | 27. nov. 2022

Punane “kiirkleit”

Kui midagi on kiiresti vaja, siis on sellega alati kaks võimalust: sa kas jõuad valmis või ei jõua. Nii ka seekord. Oli vaja tüdrukutega välja minna, aga töökiire ei lasknud soovitud kleiti valmis teha. Ikka venis päev pikemaks ja seejärel olin diivaninurka nagu laulatatud. Aga, aga … Ühed teatripiletid olid ka ja nii ma lükkasin tähtaega lihtsalt nädala jagu edasi. ja siis läks õnneks.

Kangas on Punto di Roma (Koo ja loo), peaasi – punane, ja kleit iseenesest Ottobrest. Aga ma jään seegi kord ajakirja numbri võlgu, sest ei viibi ajakirjaga samas punktis ja netis sobramine ei andnud tulemust.

Igatahes ei saanud kleit täpselt selline nagu juhend ette näinuks. Ma tavamasina jätsin kõrvale ja nii on suurem osa kleidist kokku aetud overlokiga. Muidu oli taha ette nähtud pikk lukk, aga minu omal seda ei ole. Kleit käib ilusti üle pea. Ja noh, nii käis see tegemine ka kiiremini. Varrukatest võtsin jupi maha. Mulle meeldivad kolmveerandpikkusega varrukad. Kaelus suuremaks. Ja puuduvad tepingud. Ning selline ta sai.

Pildid tegi meespool, kes ei ole just kõikse parem piltnik, kiiruga Salme keskuses (enne etendust). Midagigi kuniks saab paremad. Seljas on mõnus. Siin kehtib jälle see minu lemmikfraas – nagu teine nahk.


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Kategooriad