Posted by: Tiina | 10. dets. 2022

Sokke, ikka sokke!

No selle lumega passivad hästi sokid, kuigi ma kudusin need ikkagi enne seda suurt lund.

Sinised on lihtsalt Teksrena, üks sinistest toonidest. Varras nagu ikka nr 2,0. Sellised tavalised, oli vaja kaasaskandmise kudumit, kus mõtlema ei peaks. Said sellised u 38-39 jalale. 62 grammi kulus.

Lillad on minu esimene katsetus Drops Nord alpakasisaldusega lõngast. Kui see sügisene alpakalõngade soodus käis, siis ma haarasin. Kuna ma tegin seda viimasel minutil, siis ega seal palju värvitoone valida ei olnud. said sellised. Aga see muster on üks minu lemmikuimaid lehti. Proovinud olen, aga ühtki eset veel otsesõnu valmis polnud teind sellega. Ja mulle tõesti meeldib. See on Embossed Leaves, Interweawe Knits Winter 2005. Ja hästi lihtne meelde jätta ka. Tegelt polegi midagi meelde jätta – töö käigus ise tuleb, loogiliselt. Taas varras nr 2 ja kulu u 78 grammi. Tunduvad pildil sellised soolikad, aga mul pole sokijukusid ja ma pressima ka ei hakka. Jalas on ikka kenad. Suurus on nö väiksem kui minul (pakun 39), järgmised peaks iseendale tegema. Ilusad ju. Kuigi mul neid “pane jalad tumbale kamina ette” sokke juba siin omal hulgim. Valget ja siidisegu ja … No ei roni ju sellistega kummikusse. Samas oleks hetkel tegelt sääriseid vaja. Nii et .. vardad saavad ikka tööd!

Embossed Leaves

Täna tuli ka tõdeda, et peenikeste puuvarrastega (KnitPro n 2 ring) pole mõtet kriminulli vaadata. Unustad end põneval kohal ja prõks neid vardaid enam ei olegi. Leidsin teise pika varda, metallist, aga kahju on ikka. Äkki peaks nüüd ka Jõuluvanale kirjutama. Aeg aastas ju selleks õige, ei pea kaua ootama 😉


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Kategooriad