Posted by: Tiina | 26. veebr. 2023

Vaikus?!? Egas midagi, võtame hääle üles …

Siin on vaikne, aga vahel klõbisevad siinmail vardad, vahel vuriseb õmblusmasin. Ainult kirjutama ei jõua. Aga, aga … mul on hetkel üks õmblusteemaline tõlge käsil ja sellega seoses ma mõtlesin mõnd asja proovida. Mõnd alustada ja lõpetada ja mõnd lõpetada. Ja nii nad sündisidki.

Sai kunagi ostetud üks trikotaažpaneel, selline karu ja jänestega. No piiga peab end liiga suureks, et loomapildiga asja tahta. Nii ma siis genereerisin omale öösärgi. Lõikega oli lihtne. Ma võtsin StartSewingu ajakirjast kleidi ja kohandasin seda veidi. Sai nagu sai. Kupongist kõigeks ei jagunud, nii tulid varrukas hallid. Aga seegi ei karju.

Ei tea ainult, kas mart mõmmiku kõrvale tuttu tulla ka julgeb.Eks ma vist pea talle selja keerama, seljal ju nunnud jänkud.

Ja juba ammustest aegadest on mul ootel see imeilus rukkililledega kangas, kunagi Anu Kuusmanni käest ostetud. On ilus. Ja nii ma esialgu ühe T-särgi siin genereerisin. Taas StartSewingu lõige, aga ma veidi “tükeldasin” toda. Ma tahtsin need kenad mustritriibud ära kasutada külgedel. Nokitsemist oli, aga sain hakkama.

Ma olen siin endale T-särke teinud teisigi, piiga ju teatas, et nii mõnedki talle ostetud piltidega kangad talle enam ei sobi. No mulle küll sobivad Aga neist pole pilte. Aga noh, ma tegutsen ju edasi. Kasvõi nukuriiete lainel. Kui omale õmbled, siis jääb ju “puru” järgi. Seegi tuleb ära kasutada. Seega järgmise korrani.


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Kategooriad