Posted by: Tiina | 29. apr. 2020

Sallid, sallid …

Kuna pitsilõngade kast ajab üle (ja neid üleajavaid kaste ei ole mitte ainult 1), siis peab ju kuduma. Ja ikka rohkem, et uhkem oleks. Hetkel vahelaos palju salle ei ole, ainult kaks, aga kolmas tuleb kohe juurde. Seniks aga sellest teisest ehk sellest, kuidas sall saab untsu minna.

piibelehesall

Jah, see sall on untsus. Jah, ma oleks saanud viimasel minutil parandada ka, aga mul läks tuju ära ja tujutuna oleks ma kindlasti veel hullema unts kokku keeranud. Ja nii ta jäi. Ingrid Rüütli kiri ja peenvillane lõng, mille ma kunagi LõngaLangi käest ostnud olin. Nende kolme keraga (300 grammi) on vist nüüd ka kõik, ainult mingid nutsakad on jäänud. Aga egas lõngapuudust ole. Peaks tegema lausa pitsilõngade ülevaatuse, siis teaks kah, mille keskel ma elan ja mida veel järgi.

Aga taas sallist. Sai selline. Kulus u 80 grammi, paar grammi peale. Mõõdud .. sellised tavalised. Ei midagi erilist.

sall

Ah et miks siis untsu-sall? Vat sellepärast, et pitsi külge õmmeldes selgus, et ülesloomise serv oli veidi liiga tugevalt loodud ja nii tekkis pitsi õmblemisel sinna serva selline “triip”. Ei, kes sallist suurt ei tea ja otsi ei võrdle, ei saa midagi aru. Tegelt ei pruugi peale mõne teravsilma keegi miskit märgata. Aga mina tean! Aga vat enam ei haruta kah. Kui ta oma kohta elus ei leia ja keegi teda ei taha (mul omal juba ons üks sellemustriline, aga see muster meeldib mulle väga ja nii ma muudkui koon seda), siis löön või käärid sisse ja teen padjakateteks. Aga seniks las seisab ja ootab oma aega. Ega kunagi ei tea ju.

sall sauna taga

Jah, ma oleks saanud ka parandada. võtnud alustuse ripsiread üles ja kudunud teistpidi tagasi, aga egas pahameelega harutamine ka kõikse mõistlikum alati ei ole. Ma täitsa usun, et siis vinduks tema ikka veel servapitsivabalt ja jääkski ootele. Las tema siis olla. Sest egas häda ju ei ole. Venitades venis ka kenasti, ei mingeid pingeid ega kedagist. Ainult see, et mina TEAN.

Ehh mind küll …

nagu kardin

18042020 maal

Õhtu maal 18.04.2020


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Kategooriad